Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Aktualni filmoviNagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
Stranice: 1 2 3 4 Odgovori
Autor Tema: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 00:03:22


U suradnji sa Algoritmom (www.algoritam.hr), portal Moj Film poklanja ti komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA i PRASKOZORJE.

Pravila igre su jednostavna:

Napiši zašto baš TI trebaš osvojiti komplet knjiga. Oduševi nas svojom zaljubljenošću u Sumrak.

Nagradna igra traje do 29.11.2009. a pravo na sudjelovanje imaju svi registrirani korisnici portala Moj Film koji svoj odgovor napišu isključivo unutar ove teme.

Po završetku nagradne igre, uredništvo portala okupit će se za okruglim stolom te odabrati najmaštovitijeg korisnika za kojeg smatraju da je svoju kolekciju knjiga zaslužio nadopuniti ovim vrijednim kompletom.

Ne propusti priliku i dokaži da si najveći fan!

Više informacija o filmu:

http://mladimjesec.moj-film.hr/
Uredio bukky, 20.11.2009. u 01:03:39

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 20.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 09:15:16
Dobila sam knjigu Sumrak čim je izašla, jer nadasve obožavam čitat takve knjige u kojim se spominju vampiri a kamoli kemija između njih i običnih smrtnika.....
Kako sam čitala tu knjigu tako mi se i stvarala slika kako bi to sve izgledalo i nimalo se nisam razočarala kada sam i napokon pogledala film, bila sam oduševljena.... Sam splet kemije između Belle i Edwarda me ostavio bez riječi! Radnja se odvija prema knjizi makar nema nekih dijelova kako su opisani ali nema veze... stvarno je nastala pomama za Sumrakom jer i stvarno glumačka ekipa je savršena, pogotovo Edward (Robert Pattison), jer stvarno lik ima ono nešto s čime te toliko privuče da jednostavno nemožeš skinut oći s njega..... Jedino što sam se suzdržavala je da NE pročitam drugu knjigu jer ipak bih htjela pogledat prvo film ( kojeg idem gledat naravno na pretpremijeru)pa ju tek onda pročitat jer ipak ima tu malih odstupanja.... Ali sve u svemu i ja spadam u ogroman broj obožavateljica ovog nadasve popularnog filma i knjige.... Jedva čekam pogledat film jer nikad nisam bila uzbuđena radi nekog filma a kamoli radi knjige.... Danas idem gledat film a sutra se bnacam na knjigu da vidim ipak kakvi su detalji.... nisam tip osobe koji filozofira, samo pišem ono šta mislim i nejdem u neku širinu, jer moji osiječaji i takvo uzbuđenje se nemože napisat.... jer ukratko oduševljena sam i naravno s nestrpljenjem očekujem ( kao i ostatak obožavatelja) iduća 2 nastavka Pomrčine i Praskozorja!!!
Pozdrav!

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 06.09.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 09:44:19
Volim vampire otkako su Bella i Edward usli u moj život, njihova ljubav, bol su me nadahnuli, s Bellom sam plakala u mladom mjesecu, učila voziti motorcikl, naučila prepoznati ljubav u očima vampira i kroz knjige o Belli i Edwardu shvatila sam da je ljubav izmedu oprečnih osoba romantična i opasna, a i Bella je ipak sad vampirica.
Prava sam obožavateljica, čak sam počela pisati i knjigu o vampirima.

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 20.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 09:56:18
Bok obožavam vampire s Bellom sam proživjela najvampirskije trenutke.
Napisala sam pjesmicu:
S knjigama bi svaki dan bio vampirski radostan,
sletio mi je na leđa vampirčić mali,
rekao mi je za ovu igru :
Igraj mladi, voliš sumrak, mladi mjesec, pomrčinu, praskozorje više
od svih to su najbolje knjige daj da ih osvojiš.

Korisnik
tanya2good

Ukupno postova: 1
Član od: 28.06.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 10:26:37
SUMRAK (Twilight) saga je jedna od najorginalnijih i na bizaran način jedna od najromantičnijih knjiga koje su se pojavile na tržištu u posljednje vrijeme. Taj mračni svijet misterije i neživih u meni budi osjećaj nemira i spokoja u isto vrijeme. Dok čitam ove knjige osjećam se kao dijelom tog nevjerovatno mističnog svijeta. Definitivno nije teško uklopiti se u ovo emocijama nabijeno djelo. Ove četiri knjige su definitivno nešto što bih željela imati u svojoj kolekciji, između ostalog već duže vrijeme nastojim kupiti istu, ali znate kakvo je danas stanje u državi da ne možete kupiti ni knjigu, koje je jedino što zapravo traje vječno. Moje je iznimna želja postati vlasnikom ovih djela, i teško mi je ovo pisati, znajuči da možda nekom drugom uskraćujem priliku da se upozna sa ovim iznimnim dostignućem Stephanie Meyer. Stoga neka najbolji razlog pobjedi!!! ♥
And so the lion fell in love with the lamb…
What a sick, masochistic lion.

Korisnik
senti

Ukupno postova: 1
Član od: 28.09.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 12:15:18
Zato sto tatu zovem Edward a mamu Bella, a oni se pri tome uopce ne cude.
Twilight is my life

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 01.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 12:25:57
Jer ja to zaslužujem .

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 20.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 13:00:06
Ma mislim da je postalo suvišno objašnjavati zašto volimo Sumrak. Sumrak nas je zaludio, ako mogu reći većinu nas je zaludio Edward, barem nas cure i one dečke koji vole dečke, a možda je koju curu osvojila Bella, barem dečke je, one koji ne vole dečke.
Nego, budući da smo frendice i ja pročitale knjige, a posebno smo vezane, htjela bih svakoj pokloniti jednu knjigu, tako da bismo zapravo imale zajedničke knjige i ne bi nam bio problem međusobno ih posuditi jedna drugoj tako da u svakom trenutku možemo iznova krenuti čitati jer ovo su jedna od onih štiva koji nikad ne dosade...
Knjige su te koje bi nas na još jedan način povezale, a da ne govorim o tome koliko je ovo super poklon za Božić...

Korisnik
gloria_zd

Ukupno postova: 1
Član od: 20.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 13:30:10
Book, ja mislim da bih ja trebala osvojiti komplet knjiga od Stephenie Meyer zato što obožavam Sumrak, Mladi Mjesec, Pomrčinu, a posebno Praskozorje. Mama mi je kupila vodič kroz Sumrak, ali ne želi mi kupiti komplet jer je preskup. Jedva čekam Midnight sun! Ja sam u Edward timu, naravno, a omiljeni ženski lik mi je Alice. Čak sam se i ošišala kao ona. Sutra idem gledati Mladi mjesec. Premijera je danas, ali ja sam u školi. Nadam se da ću osvojiti ovaj komplet mojih najdražih knjiga jer mislim da ih stvarno zaslužujem i jer bi mi to uljepšalo život.

~And so the lion fell in love with the lamb.~

Korisnik
twfan

Ukupno postova: 10
Član od: 16.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
20.11.2009. u 14:50:05
Zašto bih baš ja trebala osvojiti komplet knjiga?Pa pokušati ću odgovoriti najkraće što mogu.Otkako je Sumrak ušao u moj život promijenila sam se.On na mene djeluje poput nevidjljive sile koja me uvijek uspije oraspoložiti i učiniti me sretnom,bez obzira u kakvoj se situaciji nalazim.Sumrak je jedna prekrasna,dirljiva ljubavna priča u kojoj bih se jednog dana željela pronaći.Čista klasika s elementima sf-a.Tko bih mogao poželjeti bolju kombinaciju.
Stranice: 1 2 3 4 Odgovori
Filmski forum Film Aktualni filmoviNagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: