Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Aktualni filmoviNagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
Stranice: 1 2 3 4 Odgovori
Autor Tema: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 27.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
27.11.2009. u 23:41:07
with hope you will help me i'm dying.
Uredio helena2508, 28.11.2009. u 00:43:42

Korisnik
dreamer9

Ukupno postova: 1
Član od: 26.10.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
28.11.2009. u 16:08:30
Mislim da bih ja trebala osvojiti te knjige jer ih ja najviše od svih zaslužujem...haha (šalim se)
Film Sumrak sam pogleala odmah nakon što je izašao i svidio mi se. Od frendice sam čula da postoje još 3 dijela Sumrak sage, ali samo knjige i to na engleskom. Inače nisam bila neki veliki ljubitelj knjiga, ali sam ih svejedno počela čitati.Nedavno sam pričala s frendicom kako bi bilo predobro imati taj komplet knjiga. Knjige sam doslslovno počela upijati jer mi je cijela ta ideja samih knjiga bila prezanimljiva. Zaljubila sam se u njih od samog početka i sad sam ovisna o svim stvarima koje su vezane uz Sumrak sagu. Moji prijatelji misle da sam luda, ali to je jednostavno prekrasna ljubavna priča. Sve knjige sam pročitala 3 puta, a filmove sam pregledala par puta. Zasigurno mogu reći da su mji ove knjige promjenile život, pomogle su me ometati s nekih stvari koje su me u tim trenutcima brinule. Željela bih zahvaliti Stephenie Meyer što mi je omogućila ovo iskustvo i željela bih da napiše još dijelova

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
28.11.2009. u 23:45:27
Zašto bih ja volio dobiti knjige?
Pa iskreno, mislim da svatko volii dobiti nešto, zar ne?
U ljudskoj je prirodi tako, a posebno u našoj Rvatskoj.
Sama priča koju nam je Steph predala u ruke na prvi pogled činila se daleko jednostavnija, no samim čitanjem pokazala je puno više od običnog teeneđerskog romana.
Takav je bio moj stav na početku, joj opet neka ljubavna pizdarija koja je stvorena za iskorištavanje sladunjavih djevojaka od strane napaljenih mužjaka. Barem ja tako mislim.
Iako sudeći po drugome filmu, mislim da su im oči bile konstantno uprte u ekran, ako me razumijete.
I tako je mene moja djevojka nagovarala da odemo pogledati i film i ja sam naravno odgađao tu priliku koliko sam dugo mogao. I tako je ona otišla gledati film........7 puta.
Prije mene. Zanimljivo zar ne?
Mislio sam da će me pričekati ali baš nije.
Stalno sam slušao priče o nekom Edwardu i kak bude ona mene ostavila i kak je bla bla bla.
Naravno nisam se brinuo jer mi je konkurencija bio fiktivni lik. No bilo je nešto u njezinim riječima i opisima inog lika što me zaintrigiralo da pomalo zavirim u tu njegovu glavu i vidim o čemu se tu radi.
Naravno, nisam se razočarao. Iako je knjiga sama po sebi bila prilično lako štivo u usporedbi sa drugim djelima.
No imala je ono nešto. Onu neku magiju koja te je vukla da nastaviš dalje.
I tako sam se ulovio poslije pola noći da si sam govorim: "Još samo dvije stranice..."
I tako još malo dalje, poslije 1 u noći:" Još samo 5 stranica..."
I onda poslije negdje 3 ujutro, nakon što sam išao pitona udavit i popio dvije šalice kave( ne pitajte me kako su me gledali dok sam kuhao kavu u 2 ujutro): "Još samo do kraja poglavlja..."

Dugo nije bilo knjige koja ima tu moć nad ljudskim razumom da ga iskljući u potpunosti od svih svakodnevnih zadataka i funkcija koje je inače sasvim normalno obavljao.

I tako ulovljen u vrtlog vampira i vukodlaka, našao sam se u dvoumici: Da li kupiti sebi knjige ili mojoj djevojci za rođendan?
Da li kupiti sebi i uživati u narednim nastavcima ili kupiti njoj i ne uživati?
Znao sam ako kupim sebi da ih neći vidjeti barem na neko vrijeme ili uopće.
A isto tako sam znao ako ne kupim njoj( a sebi da) da će mi narednih nekoliko mjeseci dok ne potrošim sav limit na kartici kenjati kako ju ne volim, kako ne mislim na nju, kako sam ja jedno obično muško govno i mislim samo na sebe.

I tako poražen "muškim" moralom odlučio sam postupiti pravilno.


I kupio sebi knjige, a njoj neku šalicu za kavu.

Pogađate što se dogodilo?
Posljedice još uvijek slušam, a knjige naravno nisu u mojem vlasništvu, iako su bile namjenjene meni.
I tako sam odlučio da se prijavim ovdje.
U nadi da ću možda osvojiti svoj komplet knjiga.
Na vama je red sad da postupite pravilno.
Ako ništa drugo, pošaljite mi barem neku šalicu.


Pozdrav.
Uredio Carnivora, 28.11.2009. u 23:46:17

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 29.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
29.11.2009. u 22:48:13
Zašto bih baš ja trebala dobiti taj komplet knjiga? Iskreno, ne znam... Možda zato što pišem ovo 2 sata prije isteka roka za nagradnu igru jer sam tek sad saznala i moram probati ovo dobiti... I uhvatila sam brata da mi pregleda pravopisne greške tako da ovaj post ispadne lijep ! Možda zato jer sam se toliko zaljubila u sve likove iz serijala... Pogledala sam prvi film i odmah pročitala i prvu knjigu! Na kraju je ta epizoda završila tako da sam tokom odgovaranja lektire počela čitati stilske figure iz Sumraka, umjesto iz Ilijade... I profesorica je ostala zapanjena knjigom i sa mnom! Ne morate vjerovati, ali kupila je prvu knjigu na Interliberu! A ja sam dobila 5! Cijela soba mi je obljepljena sa Edwardovim i Jacobovim posterima jer sam nakupovala časopisa za pola godine čitanja, ali je vrijedilo, hehe! Brat mi je rekao da sam više bolesna, ali mislim da je samo ljubomoran, hehe! S dečkom sam neki dan pogledala i drugi film, a reći ću samo da je ostao jako ljubomoran nakon mojih reakcija na Jacobov novi izgled i Edwarda ... Svi likovi, posebice muški , su mi predobri, a sama priča... Prije mi je naj knjiga bila Princezini dnevnici, ali odsad mi je Stephanie Meyer najbolji pisac! Takva ljubav, gdje se netko toliko žrtvuje samo da bi druga osoba bila sretna, te takva borba između dva prezgodna dečka za neku curu... Bella ima sreće više nego pas buha ! Moje prijateljice i ja ćemo najvjerojatnije opet ići pogledati film pa bi bilo lijepo kad bi imale i sve knjige za pročitati! Čak sam predložila da se ošišamo kao Alice, ima predobru frizuru! Uglavnom, ako ne dobijem knjige, moliti ću mamu cijelu godinu da mi ih kupi ako ih knjižnica ne dobije jer ovaj put želim pročitati knjigu prije gledanja trećeg filma (kojeg jedva čekam), prezgodni dečki i prezanimljivi ženski likovi su ipak prevagnuli trošak Budem prala suđe svaki dan za mamu ako treba

P.S. još jednom se ispričavam jer ovo kasno pišem

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 29.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
29.11.2009. u 23:02:40
Za početak, samo da naglasim da sam prije 5 minuta poslao sestru na spavanje nakon što sam joj ispravljao post da dobije ove knjige... Uglavnom, mala me stvarno zainteresirala pa ajd da i ja nešto pošaljem! Uglavnom, mislim da ne postoji poster Edwarda kojeg nije sakupila, bilo koji filmski uradak na Youtubeu o tome koji nije pogledala, da ne spominjem da je mamu žicala novce pola dana da ode u kino to pogledat' ... Pa, priznat ću vam da sam i ja pogledao oba filma, i moram vam reći da sam poludio kad sam pomislio da moja cura više voli Jacoba i Edwarda od mene... Iskreno, prvo sam si gledao što te cure vide u tom, ali nakon prvog filma, malo sam čitao prvu knjigu, (pod malo mislim naravno na čitanje knjige u 1 u noći iako je škola sutra, tek toliko da bar još jedno poglavlje... pa još jedno, pa još jedno...) malo sam se i zainteresirao, čak mogu reć i nekak dočekao i taj drugi film... Pa iako sam ljubomoran i to sve, ipak se pred ženskim rodom mogu praviti tobože nezainteresiran ... Fakat, prva je knjiga super, a u knjižnici kod nas nema drugih (najvjerojatnije već posuđene)! Uglavnom, molim vas da napravite pravu stvar, pa meni, mojoj sestri, te mojoj curi, i njenim prijateljicama, pa prijateljicama moje cure itd. itd. (jel vidite kud ovo ide???) omogućite da pročitamo te super knjige. Sad, valjd me seka neće ubit ako počnem čitat drugi dio prije nje, što je veoma lako moguće ako nam to dostavite... Pozz redakciji

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 29.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
29.11.2009. u 23:05:26
Za početak, samo da naglasim da sam prije 5 minuta poslao sestru na spavanje nakon što sam joj ispravljao post da dobije ove knjige... Uglavnom, mala me stvarno zainteresirala pa ajd da i ja nešto pošaljem! Uglavnom, mislim da ne postoji poster Edwarda kojeg nije sakupila, bilo koji filmski uradak na Youtubeu o tome koji nije pogledala, da ne spominjem da je mamu žicala novce pola dana da ode u kino to pogledat' ... Pa, priznat ću vam da sam i ja pogledao oba filma, i moram vam reći da sam poludio kad sam pomislio da moja cura više voli Jacoba i Edwarda od mene... Iskreno, prvo sam si gledao što te cure vide u tom, ali nakon prvog filma, malo sam čitao prvu knjigu, (pod malo mislim naravno na čitanje knjige u 1 u noći iako je škola sutra, tek toliko da bar još jedno poglavlje... pa još jedno, pa još jedno...) malo sam se i zainteresirao, čak mogu reć i nekak dočekao i taj drugi film... Pa iako sam ljubomoran i to sve, ipak se pred ženskim rodom mogu praviti tobože nezainteresiran ... Fakat, prva je knjiga super, a u knjižnici kod nas nema drugih (najvjerojatnije već posuđene)! Uglavnom, molim vas da napravite pravu stvar, pa meni, mojoj sestri, te mojoj curi, i njenim prijateljicama, pa prijateljicama moje cure itd. itd. (jel vidite kud ovo ide???) omogućite da pročitamo te super knjige. Sad, valjd me seka neće ubit ako počnem čitat drugi dio prije nje, što je veoma lako moguće ako nam to dostavite... Pozz redakciji


I da, zaboravih napomenuti da me sestra natjerala da joj dozvolim da za forum koristi moj broj mobitela za 10 kn al' mi teško palo... Stvarno, ak ona meni da 10 kn az takvo nešto, vjerujte mi da voli taj Sumrak više od mene, voljenog joj brata

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
29.11.2009. u 23:56:08
Poštovani korisnici,

zahvaljujemo svima na sudjelovanju u nagradnoj igri.

Uredništvo portala sada čeka težak zadatak - odabrati sretnog dobitnika.

Dobitnik će u narednih nekoliko dana biti obaviješten putem email-a, a najbolji članak biti će objavljen na našem portalu.

Do tada, sve informacije o filmu pogledajte na:

http://mladimjesec.moj-film.hr
Stranice: 1 2 3 4 Odgovori
Filmski forum Film Aktualni filmoviNagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: