Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Aktualni filmoviNagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
Stranice: 1 2 3 4 Odgovori
Autor Tema: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 24.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
24.11.2009. u 14:08:14
Obožavam sve u vezi vampira i vukodlaka. Od Van Helsinga i Underworlda čekam neki film da me oduševi, i eto Sumraka... pa bolje čovjek ne može poželjeti! Onda mi sister da knjigu da pročitam i progutam je u 3 dana... evo neispavana sam zbog toga... a treba radit...
Ne mogu dočekat taj vikend kad idem gledat Mladi mjesec, pa sam se ipak odlučila pročitat i knjigu prije gledanja... možda nije dobra ideja al si ne mogu pomoć...
Bella mi je presmiješna sa svojim smotanim ispadima... Edward je prekrasan i toliko karizmatičan... jedva čekam da saznam šta se dalje događa...

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 24.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
24.11.2009. u 14:20:27
Sestra mi je sumrakomanijom zaluđena već neko vrijeme i pročitala knjige na engl. Pošto imam bebu od godinu dana i počela raditi, nemam baš vremena za čitanje..........ali sestra već duže vrijeme navaljuje da pročitam ali nikako naći vremena.
Srećom ili nesrećom doktor me je poslao na neke vježbe i tako ja umjesto da sam sa svojim djetetom popodne kod kuće, ja sjedim u čekaoni pet puta tjedno po skoro sat vremena. Kako bi mi prošlo vrijeme posudila sam Sumrak knjigu i pročitala u tri dana.........oduševila se (naravno) ali do ostataka dijelova moram čekati u knjižnici po 2 mjeseca.......a ja bi rado čitala dalje.......konačno mogu sa sestrom razglabati o Edwardu...ali mi fali materijala......engl. verzije ne mogu čitati.......stoga mislim da zaslužujem knjige, ne samo što sam u kratkom roku postala veliki fan već i zato što bi bila sretnija moja seka, moje dijete, moj muž,a da ne spominjem sebe.
Naravno, da ćemo sestra i ja čitati zajedno i pretresti sve dijelove zajedno i za 10 godina (sestra i ja imamo male kćeri)-knjige ćemo svesrdno preporučiti svojim kćerima i ostaviti im u nasljeđe, jer smo sigurne da će uživati isto kao i nas dvije. I nadamo se da će naše kćeri kada dosegnu pubertet i nakon što ih upoznamo sa Sumrakom cijeniti ljubav, veze i da se neće olako upuštati u ljubavne vode već da će znati da u vezi treba dati sebe, ali isto očekivati i od druge strane.

Naravno, u tom delikatnom dijelu odrastanja imati ćemo zajedničke teme i kroz Sumrak spoznati razmišljanja svoje djece ali i da one vide da smo i mi nekada bile mlade.
A do tada, nagovarati ćemo muževe da nam kupaju djecu i hrane dok ćemo mi čitati o Edwardu. Iako smo prešle 30. g. možda nismo najnajveći fanovi, možda nismo najiji fanovi ali vjerujte nismo niti jako daleko.

Velika pusa mamama čija djeca su ipak bila malo zakinuta za vrijeme čitanja Sumrak sage.....

P.S. Seka i ja idemo u majicama na New moon u Cine.

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 24.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
24.11.2009. u 16:27:08
s Bellinom uspavankom i Edwardovim stihovima u ušima i glavi, stranicu za stranicom sam se zavukla u taj čudni svijet koji svojom maštom budi našu maštu kojoj povjerujemo da i sami živimo blizu ledenih vampira i vrelih vukodlaka na koje ćemo uskoro nabasati.. uz vlažne šume Forksa, visoke litice, čopor ponekad djetinjastih vukodlaka i kamena lica vampira naša se svakodnevica čini tako običnom, pa ju mijenjamo za fantaziju. nije jasno tko smo u tom njihovom svijetu, čini se da jednostavno postajemo netko od njih, dopuštajući autorici da nam kroji mišljenja i postupke..
neobična prepreka u naoko već viđenoj ljubavnoj priči, činjenica da ON NJU zapravo želi ugristi i ubiti stvorila je to nešto zbog čega se uvijek iznova zatvaramo u sobu i nestajemo u svijetu za koji želimo da je naš..
a godine nisu važne..

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 24.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
24.11.2009. u 16:40:16
Željela bih dobiti komplet knjiga jer ih zaista želim još otkad sam prvi put pročitala Sumrak prije neke dvije godine. Znam da ima većih fanova i koji bi knjige radije poklonili nekome, ali smatram da i ja zaslužujem priliku jer mi cijela ta 'sumrakomanija' daje jaču motivaciju za studij koji sam nedavno upisala. Studiram engleski jezik i oduvijek želim otići u neku zemlju engleskog govornog područja i svaki put kad mi se nešto učini jako teško i poželim odustati, bacim pogled nečiji blog o Sumraku (cijeloj sagi) ili opet (po ne znam koji put) posudim neku od knjiga iz knjižnice i počnem čitati, i pomoću toga se osjećam motiviranijom i sposobnijom koračati prema svom cilju. Eto

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 24.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
24.11.2009. u 18:36:33

Ja zaslužujem dobiti komplet knjiga, jer sam pročito prve tri,
a do treće ne mogu, nemam para da je kupim,a u knjižnici je stalno
zauzeta. Htio bih taj komplet da stoji na mojoj polici. U tim knjigama
nalazi se svijet, magičan svijet u koji se može pobijeći od stvarnosti.
Imam još tri dobra razloga da dobijem komplet:
1. veliki fan vampira
2. ove godine nisam uspio upisati fakultet,ne mogu naći posao i treba mi nešto za
pokratit vrijeme
3. i da trebaju mi knjige da imam što za čitati sad za vrijeme izborne kampanije
kad svi lažu, i kad ne možeš pogledat novine ni tv, a da ih ne vidiš, političare
koji će nam poput vampira isisati svu krv, novce i snagu!!!
Hvala Vam unaprijed!

Korisnik
Deedee_vzd

Ukupno postova: 5
Član od: 10.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
24.11.2009. u 23:09:42
Zakaj bi ja trebala osvojiti knjigu? Zbilja neznam, jer je ta knjiga jedino kaj u mojim očima može spasiti najveći filmski promašaj vampirske tematike u povijesti!?! Možda ako pročitam knjigu (a jedini način da se to desi jest da je sasvim badava dobijem na kućnu adresu jer mi se ni do knjižnice ne da ići po to) pa kad shvatim, kako bi naši susjedi rekli, "šta je autor hteo da kaže", možda mi se ne aktivira želučana kiselina kad opet vidim filma Ako hoću vampire u filmu, hoću vampire, znate, one opake, mrtve ozbiljne, opasne i krvoločne vampire, one što bježe od raspela, blagoslovljene vode i kolaca..ako hoću tipični američki high school kvazi ljubavni filmić, onda to nek bude čirlidersica i kapetan nogometne momčadi.. ali vampir s baby facom i sjajilom?! Bez uvrede fanovima...

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 19.10.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
25.11.2009. u 15:37:08
Ovaj film je poseban zbog toga jer bez obzira na dob zaboraviš na sve probleme i tatalno se uživiš u film izgubljem u prostoru i vremenu

Korisnik
vampire

Ukupno postova: 2
Član od: 26.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
26.11.2009. u 13:45:49
heh... imam dosta toga za napisati... moja mama je inace veeelika ljubiteljica knjiga i nikako joj nije bilo jasno zasto ja ne volim čitati kao što ona voli.. prije nekih 5 godina (ne mogu se sjetit gdje smo isle) šetale smo Zagrebom kad sam se ja najednom zaustavila kraj neke knjizare i rekla joj da me malo pričeka. Ona je ostala oduševljena time što sam zastala ispred knizare jer je mislila da me mozda neka knjiga zanima te da bi voljela pocet citat, onako, za svoju dušu... u tom trenutku ja sam se sagnula, čučnula, i zavezala tenisicu, heh, knjizaru zapravo nisam ni skuzila... osmjeh i uzbudenje su joj odmah nestali s lica (hehe, a tak se ponadala=)). Školske lektire su mi, doslovce, zgadile knjige i nisam htjela procitati ni slovo vise od onoga sto sam morala! sada imam 18 godina i do nedavno sam imala isto misljenje o knigama. Međutim, ove godine sam ljetovala u Ninu i tamo je dečkova sestra ponijela 1. dio SUMRAKA jer ju je netko prije toga zamolio da mu ga posudi... Dok je ona jedan dan kuhala, a moj decko gledao top geara na laptopu, meni je bilo dosadno pa sam uzela knjigu u ruke i onak bezveze počela čitati... I tu je sve počelo... glad za tom knjigom, zanimanje, samo sam mislila na knjigu i to sto ce se dogoditi, na ljetovanju sam se cak namjerno dizala ranije da si napravim kapućino i odem na terasu čitati!!! Totalno sam se ufurala u pricu, postala sam luuuuda za tim, doslovno!!! skupljam sve moguće priloge koji izlaze o sumraku, skinula sam soundtrackove od filmova, slike svih glumaca... Da nije bilo Stephenie Meyer i jenog sna, vjerojatno bih ostala ista kao i prije... A moja mama danas ne može vjerovati što se to sa mnom dogodilo, zbunjena je i oduševljena istovremeno (kad procita Sumrak ce shvatiti)...
voljela bih imati svoju kolekciju svih nastavaka sumraka, ali to si ne mogu priustiti... zato sam napisala ovu pricu i molim vas da bas ja budem ta koja ce ponosno drzat kolekciju knjiga Sumraka, koje Vi darujete, u svojoj sobi... Baš poput Belle i ja se bojim da se nece ostvarit ono sto zelim i volim, ali i dalje SE NADAM I VJERUJEM...

Korisnik
vampire

Ukupno postova: 2
Član od: 26.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
26.11.2009. u 14:17:11
Svi koji salju svoje price imaju istu zelju i cilj, osvojiti kolekciju Sumraka jer je to prica koja inspirira, odusevljava i ulijeva nadu svima koji su je procitali...
Uvijek sam mislila da samo zgodne i popularne cure mogu biti sa savrsenim deckima, kao sto je Edward Cullen (iako ne postoji savrseniji od njega=)). Ali ova knjiga pokazuje da to nije uvijek tako, ono posebno u covjeku se ne vidi na njegovom izgedu, vec je skriveno u njemu...
Mogu se poistovjetiti s Bellom u potpunosti- ni po cemu se ne isticem od ostalih cura, šeprtljavost mi je drugo ime, roditelji su mi u istoj situaciji kao i njeni te se uvijek borim svim silama za ono sto volim!
Razumjeti ovu knjigu ne mogu svi, da bi ju razumijeli i da bi nam se svidjela moramo napustiti realnost i uci u svijet u kojemu postoje vampiri i vukodlaci (i svi su tako sexy da samo mozete sanjati o njima=)).
A ja sam svoje srce ostavila u toj knjizi, citajuci kako spisateljica opisuje Edwarda i sama sam se zaljubila u njega.. U Mladom mjesecu sam, kao i Bela, bila ogorčena s time da ga nema vise, da ju je napustio... Pa sam pocela jos vise vremena provoditi uz knjige samo kako bi taj dio prosao i kako bi se Edward vratio natrag Belli...
Koliko mi je stalo da imam sva cetiri dijela sumraka samo za sebe, u svojoj kolekciji, ne mozete ni zamisliti... Knjige su preskupe da bi ih kupila, ali kao sto sam rekla da sam se u potpunosti poistovjetila s Bellom, ja se borim za ovo sto volim pa tako i za SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRCINU I PRASKOZORJE! (nadam se da cu uspjeti...)

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 27.11.2009.
Odg: Nagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
27.11.2009. u 23:36:46
Došla sam sa namjerom da napišem kako sam počela čitati Sumrak.Trudila se kao budala 2 sata i onda mi se sve izbrisalo.Mislim da zaslužujem ove knjige zato sto sam čitajući prva 2 dijela doslovno spavala,disala i živjela sa njima.Nisam kao barem polovica ostalih "čitatelja".Ja sam doista uzivala u knjizi a ne u Edwardu ili u Jacobu ili pak zato šta volim vampire .Čitala sam ih iz užitka iz osječaja mira.Imala sam jako butno razdoblje svoga života,tako da sam svoj rođendan zamjenila pokapanjem djeda.Bol,tuga i suze zamjenilo je sreću,radost i veselje.Željela sam se ubiti a čitajući Sumrak i Mladi mjesec bila sam toliko sretnija.Ove knjige jednim su dijelom zaslužne zato što sam živa.Pokušala sam pronači Pomrčinu ili Praskozorje da posudim ali nikako da ih nađem,pokušala sam svakako štediti da kupim te knjige ali neide mi cak sam pokusavala više od 2 tjedna nis ne jesti za marendu i opet ništa.Nakon sve te gladi nisam imala ni 140 kn a kamoli za takve dvije knjige.Čak sam se raspitivala za posao ali tko če primiti nekoga od 13-est godina.Evo to su moji razlozi da dobijem ove knjige.
Uredio helena2508, 28.11.2009. u 00:32:07
Stranice: 1 2 3 4 Odgovori
Filmski forum Film Aktualni filmoviNagradna igra - Osvoji komplet knjiga SUMRAK, MLADI MJESEC, POMRČINA, PRASKOZORJE
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: