Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Aktualni filmoviDOVE FILMSKA KRITIKA
Stranice: 1 2 3 4 Odgovori
Autor Tema: DOVE FILMSKA KRITIKA

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 30.05.2010.
Odg: DOVE FILMSKA KRITIKA
30.05.2010. u 15:35:12
Ukoliko očekujete ovaj film u želji da pogledate još jedan od epskih spektakala tipa 300 i Spartak, ostat ćete pomalo razočarani jer premda se na prvi pogled ovaj film čini nabrijan i pun akcije, ono što se od borbi kao iole zadovoljavajućih može izdvojiti su ona na početku i kraju filma. S druge strane ako ćete na film voditi bolju polovicu, film će biti i više nego dobar jer cjelokupno to okruženje og doba te pomalo romantična ideja borbe za pravdu će zasigurno oduševiti vašu "lady" (možda se zanese pa vam se i posreći nakon filma). Ono što još valja spomenuti i ovaj film kao i more u zadnje vrijeme izdanih filmova ima tu nekakvu uvodnu priču koja nije dorađena ili vam pušta previše toga za maštu, ali u svakom slučaju ostavlja mjesta za nastavak (nadam se ne tako dug -143min, ufff). Što se tiče specijalnih efekata, a što reći o njima, danas je svaki novi film nabrijan efektima, možda su zato radnje tako siromašne. Sve u svemu film je za pogledati, odnosno morate ga pogledati, ipak je uloženo mnogo u njegovu promociju
Da ne duljim više moja subjektivna ocjena je 6.5/10

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: DOVE FILMSKA KRITIKA
31.05.2010. u 00:07:24
Poštovani korisnici!!!

DOVE filmska kritika je završena!

U narednih nekoliko dana biti objavit ćemo popis dobitnika na portalu. Hvala svima na sudjelovanju.
Stranice: 1 2 3 4 Odgovori
Filmski forum Film Aktualni filmoviDOVE FILMSKA KRITIKA
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: