Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Ostalo Off topicBezvezni topic...
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Odgovori
Autor Tema: Bezvezni topic...

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
21.05.2010. u 10:29:21
Ja skrivam identitet ko zmija noge... tu si dam oduška pa pišem o Sumrak sagi, pa me onda sram da me neko čita ko me pozna ..... a da ovdje postoji mogućnost pm, pa bi ti ja i poslala slikicu da vidiš (u tebe imam povjerenja)

I čitajući Carnivoru i o njegovom stalnom čitanju LOTR, onda i ja mogu podijeliti da sam opet na trećem dijelu Sumraka.(već valjda 5 put)....nabrijavam se na 01.07. i filmu Eclipse.
Odgledala sve moguće talk show-ove o njima i imam trenutno sve nove i najvažnije informacije o ekipi i novim scenama....i onda mogu preživjeti nekak do 01.07.

A u normalnom dijelu moga svijeta čekam da pogledam Robin Hooda, Green Zone i nekako se veselim Jacuzzi Expressu. Znam da je čudno ali kad volim Cusaka još od davnina, a nije dugo imao neki film. Mada predviđam da ovaj ne bude bio baš nešto..

Ja gledam gdje si nestala, kad ono, sakrila se tu u off topicu Htijela sam ti napomenuti da je danas na HTV 1"Pjevajte nešto ljubavno" u 21.20 h...
Trebala bi ja to pročitati, možda više zavolim Sumrak ako mi ga dočaraš dobro Jel te mogu dodati na Facebooku ?? (sad kad se iznenadiš koliko imam godina)

Brzo će 01.07, vidjet ćeš..Ja jedva čekam 02.07 da odem u Amsterdam na Sensation white, ihaaa...Znam da nije filmsko ništa, ali moram podjeliti sreću s vama i malo Carnivoru uznemiriti pošto on ne ide

Čula sam da je Green Zone odličan film, to moram pogledati i In the Loop.. ---> to je jedino sad dobro po meni

John Cusack je odličan, izgledom nije loš, uvijek ima neke uloge dobre (osim u 2012 mi nije baš..)

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
21.05.2010. u 12:17:45
Ja skrivam identitet ko zmija noge... tu si dam oduška pa pišem o Sumrak sagi, pa me onda sram da me neko čita ko me pozna ..... a da ovdje postoji mogućnost pm, pa bi ti ja i poslala slikicu da vidiš (u tebe imam povjerenja)

I čitajući Carnivoru i o njegovom stalnom čitanju LOTR, onda i ja mogu podijeliti da sam opet na trećem dijelu Sumraka.(već valjda 5 put)....nabrijavam se na 01.07. i filmu Eclipse.
Odgledala sve moguće talk show-ove o njima i imam trenutno sve nove i najvažnije informacije o ekipi i novim scenama....i onda mogu preživjeti nekak do 01.07.

A u normalnom dijelu moga svijeta čekam da pogledam Robin Hooda, Green Zone i nekako se veselim Jacuzzi Expressu. Znam da je čudno ali kad volim Cusaka još od davnina, a nije dugo imao neki film. Mada predviđam da ovaj ne bude bio baš nešto..


Ja gledam gdje si nestala, kad ono, sakrila se tu u off topicu Htijela sam ti napomenuti da je danas na HTV 1"Pjevajte nešto ljubavno" u 21.20 h...
Trebala bi ja to pročitati, možda više zavolim Sumrak ako mi ga dočaraš dobro Jel te mogu dodati na Facebooku ?? (sad kad se iznenadiš koliko imam godina)

Brzo će 01.07, vidjet ćeš..Ja jedva čekam 02.07 da odem u Amsterdam na Sensation white, ihaaa...Znam da nije filmsko ništa, ali moram podjeliti sreću s vama i malo Carnivoru uznemiriti pošto on ne ide

Čula sam da je Green Zone odličan film, to moram pogledati i In the Loop.. ---> to je jedino sad dobro po meni

John Cusack je odličan, izgledom nije loš, uvijek ima neke uloge dobre (osim u 2012 mi nije baš..)



Pošalji mi frend rekvest na face, pa ću ja prihvatiti (znaš moje ime?).

Znam da je Pjevajte nešto ljubavno na TV-u i ako uspijem dokrajčiti knjigu da tada (a pri kraju sam) opet ću gledati. A jesi ti vidjela da je opet Bilježnica na HRT? Pa, bio je nedavno ali pošto je dobar film neću biti jako zločesta i kritizirati njihove reprize.

Vezano za Sumrak; meni ti film nije bio baš nešto ali sam počela čitati samo zato jer sam po kraju filma vidjela da ima nastavak pa da vidim kak završi i čitajući zaljubila se u priču (ne u glumca, kako svi naivno zaključuju). Nisam nikada voljela te mlačne i ljubavne priče ali me ova oduševila. Iako moram priznati da sam oduvijek imala "thing" na vampire. Evo i kolegica na poslu me više nije mogla slušati i konačno je pogledala film i odlučila pročitati knjige, pa sam joj posudila svoje i sad ne može stati, već prelazi na drugu. Sestra me zvala čudakinjom dok i ona nije pročitala, sad sa mnom ide gledati Pomrčinu.....

Sorry, ali Amsterdam šta??????

Sad će se Carnivori dignuti kosa na glavi, ja ni ne znam na šta ti to ideš i zašto.......moram malo poguglati....:9

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
21.05.2010. u 13:42:30
Iskopala sam tvoje ime iz baze Mene još nitko nije uspio zaraziti sa Sumrakom...Film mi se ne sviđa, a knjige nisam pročitala (otprilike znam o čemu se radi) Možda nemam uvjerljive prijatelje baš

Najbolje da odeš na youtube i ukucaš npr : Sensation white amsterdam sve će ti biti jasno ili Your text to link here...

Da i to sam vidjela za Bilježnicu, pretužno mi je to gledati 2 puta u istoj godini
A ovo ću gledati definitivno danas, zbog teme i Ivana Glowatzky-a Sljedeći tjedan je Oceanovih jedanaest Ja i ti prešle na Tv, vidim dodala si me na faceu..I sad ne smiješ zanemariti naše dopisivanje na off topicu

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
21.05.2010. u 14:23:10
Iskopala sam tvoje ime iz baze Mene još nitko nije uspio zaraziti sa Sumrakom...Film mi se ne sviđa, a knjige nisam pročitala (otprilike znam o čemu se radi) Možda nemam uvjerljive prijatelje baš

Najbolje da odeš na youtube i ukucaš npr : Sensation white amsterdam sve će ti biti jasno ili Your text to link here...

Da i to sam vidjela za Bilježnicu, pretužno mi je to gledati 2 puta u istoj godini
A ovo ću gledati definitivno danas, zbog teme i Ivana Glowatzky-a Sljedeći tjedan je Oceanovih jedanaest Ja i ti prešle na Tv, vidim dodala si me na faceu..I sad ne smiješ zanemariti naše dopisivanje na off topicu






Neću se prestati dopisivati jer mislim da bi ovaj forum zamro bez nas dve.... Voljela bi kad bi još neko s nama klepetao ovdje...
A i osjećam se privrženo prema ovom portalu, a i moji prijatelji više nemaju živaca za mene i moje filmske informacije. Prvo im je zanimljivo, ko snima trenutno šta i ko s kim šta radi ali nakon 2 minute mole me da šutim, tak da ovdje i ovako mogu trkeljati slobodno..

Izguglala ja i našla neke slike i sve mi je jasno o čemu se radi. Ja sam jednostavno malo druga neka sorta jer ti ja iskreno to niš ne kužim, mislim znam da postoje razne vrste te muzike ali moj domet je riječ tehno i gotovo. Uglavnom, uživaj i lijepo se provedi.


A za Sumrak, što da ti kažem; možda još nije vrijeme za tebe i Sumrak,a iskreno nije to baš tak dobro da se svima mora svidjeti.......meni ti je to nakon 14 g. s istim čovjekom baš dobrodošla romansa, pa ako i je na papiru i ako se događa drugima......malo me razbudila....

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Bezvezni topic...
31.05.2010. u 23:44:38
14 godina s istim covjekom...vis pa nije to tak lose...

Iako ona romansa u Sumraku moze samo nas muskarce pokopati...jer nemamo bas nikakve argumente koji bi suzbili kenjkavost krvopije...

No meni je ionako copor drazi.

Sad moram do Ankice da vidim Leonidu!.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
01.06.2010. u 08:02:57
Drago mi je da si živ...nema te čovječje.......

Joj.... moram se nekome pohvaliti (kako sam ja junkie za nagradne igre) dobila sam majicu True blood na nekom portalu, pa ne mogu dočekati da mi ju pošalju. Trebala bi imati kao krvlju napisano I wanna do bad things with you.

Moram se sad malo smiriti sa igranjem da si ne ispucam sreću jer uskoro će Pomrčina, ajoj kada navalim na sve moguće portale...(Mladi mjesec majicu imam sada je red na treći dio.....

Naravno, zahvaljujem se i mom matičnom portalu jer i tu ponekad dobijem.
Uredio Leonida, 01.06.2010. u 10:06:09

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Bezvezni topic...
01.06.2010. u 18:18:33
Ja ih moram pospotat...

Nisam vec godinama dobio nekaj...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
02.06.2010. u 08:33:20
Da te utješim......s obzirom na količinu igara koje odigram i nemam neki dobar prosjek dobitnih nagrada....ali to me veseli....I većinu koju stvarno želim ne dobijem. Napalila sam se bila na DVD i Blu Ray Avatar i odigrala na par portala i nisam dobila..

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
02.06.2010. u 17:13:56
Jel mi možete vjerovati da ja nikad nisam ništa dobila na tim nagradnim igrama?? Jedanput samo, od Movieplexa kartu za film i to je to...Za Avatar (dvd) da ne pričam, koliko sam igrala i gdje (bitno da sam dala mail adresu da mi mogu spamat, također i na portalu baš namjenjen za kojekakve nagradne igre!!!) Nemam sreće, očito! Sad za bingo i loto ne znam, to nisam probala...A za one aparate za igru, samo sam na voću dobivala( tu sam imala sreće, 5 kuna ubacim i lagano igram dok ne dobijem 200 kn) Tad sam dobro živjela

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
02.06.2010. u 17:15:22
A gle ti njih!! Obadvoje imate sve ... Sad ću se i ja potruditi. Ostala bez posla pa previše vremena imam
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Odgovori
Filmski forum Ostalo Off topicBezvezni topic...
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: