Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Ostalo Off topicBezvezni topic...
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Odgovori
Autor Tema: Bezvezni topic...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
04.05.2010. u 14:11:33
Vidi vidi...netko se zdebljao za jednu zvjezdu. haha

Btw...dugo nisam gledao neki film. Knjige su mi prioritet u zadnje vrijeme. I naravno alternativno gledanje filmova(tekstualno, animirana simbioza Gospodara Prstenova).
Ma da sam gledao Funny People, i nije mi nekaj... Onak ok, ali ništ posebno...

Kaj ima kod vas djevojke?



Pa jedini si mi ti konkurent za zvjezdice ali te nema u zadnje vrijeme. Ionako nas je malo sad još i ak tebe nema onda ću stvarno pričati sama sa sobom. Ukućani me ionako ne žele više slušati o filmovima, i ko je gdje glumio, tko je s kime u braku i slično.
Čekam da počnu dolaziti malo bolji filmeki, ovi trenutno su mi banana.....ajd možda Robin Hood bude valjao mada sam skeptična. Kažu da je ova komedijica Jednostavno savršena dobra, pa ću to pogledati.

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
04.05.2010. u 22:45:25
Pa jedini si mi ti konkurent za zvjezdice ali te nema u zadnje vrijeme. Ionako nas je malo sad još i ak tebe nema onda ću stvarno pričati sama sa sobom. Ukućani me ionako ne žele više slušati o filmovima, i ko je gdje glumio, tko je s kime u braku i slično.
Čekam da počnu dolaziti malo bolji filmeki, ovi trenutno su mi banana.....ajd možda Robin Hood bude valjao mada sam skeptična. Kažu da je ova komedijica Jednostavno savršena dobra, pa ću to pogledati.


Ajoj, ja sam isto odsutna stalno..tražim novi posao pa sam slabo zaokupljena s dragim portalom! Ja ne znam kad sam zadnji put gledala dobar film...Sad sam prešla na TV nakon skoro pa 2 godine ne gledanja u večernjim terminima...Sad je obavezno provjeriti tokom dana koji film igra navečer...Ja ne očekujem nijedan film koji je previše zamazan s marketingom (čast iznimkama) jer sam skužila ništa od toga...Najbolje gledati spontano neki film, koliko glup bio sigurno ćemo ga pogledati do kraja :P

Htijela sam opet pogledati onaj film "Beyond Borders" iz 2003..Ali nikako da se natjeram..Baš mi ga se gleda..Jeste gledali to?

Eto, da vam i PUSA

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
05.05.2010. u 14:24:52
Pa jedini si mi ti konkurent za zvjezdice ali te nema u zadnje vrijeme. Ionako nas je malo sad još i ak tebe nema onda ću stvarno pričati sama sa sobom. Ukućani me ionako ne žele više slušati o filmovima, i ko je gdje glumio, tko je s kime u braku i slično.
Čekam da počnu dolaziti malo bolji filmeki, ovi trenutno su mi banana.....ajd možda Robin Hood bude valjao mada sam skeptična. Kažu da je ova komedijica Jednostavno savršena dobra, pa ću to pogledati.



Ajoj, ja sam isto odsutna stalno..tražim novi posao pa sam slabo zaokupljena s dragim portalom! Ja ne znam kad sam zadnji put gledala dobar film...Sad sam prešla na TV nakon skoro pa 2 godine ne gledanja u večernjim terminima...Sad je obavezno provjeriti tokom dana koji film igra navečer...Ja ne očekujem nijedan film koji je previše zamazan s marketingom (čast iznimkama) jer sam skužila ništa od toga...Najbolje gledati spontano neki film, koliko glup bio sigurno ćemo ga pogledati do kraja :P

Htijela sam opet pogledati onaj film "Beyond Borders" iz 2003..Ali nikako da se natjeram..Baš mi ga se gleda..Jeste gledali to?

Eto, da vam i PUSA



Beyond borders sam gledala ali sada se nemogu sjetiti točno. Mogla bi ga ponovo kada bude na TV-u.
Točno je za filmove na TV-u, bez obzira koliko glupi odgledam do kraja i kako ne očekujem na TVu dobre filmove onda se oduševim nečime što je prosječno, a za ove nove sam skroz stroga kod ocijene.
Baš sam pričala neki dan s frendicom i ona kaže kako bi bilo super da ima neki filmski kviz negdje pa da bi ja trebala igrati da negdje sve ove informacije u mojoj glavi i budu korisne, ali nema toga. I nagrada bude nešto tipa karte za kino ili original DVD Avatar ili nešto slično.A da i ima slično nešto onda bi bila pitanja tipa, koji je redatelj nekog filma iz 1932 i slično.

Puno sreće u traženju i pronalaženju doborg poslića i veliki pozdrav......i javi se tu i tamo, ne budi stranac...

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
09.05.2010. u 15:23:33
Hvala Leonido!

Htijela sam otvoriti topic na temu "Ljudi oko vas u kinu" ali ne znam na gdje da ga smijestim...Uglavnom, jučer sam bila u kinu, gledala Irona Mana. Kraj mene je sjedila jedna cura koja je došla s dečkom...Sjela je i već na početku filma čujem ju kako govori dečku "joooj, kak je ovo dosadno, daj ajmo!!", vidim da se frajeru ne da ići jer je očito da je došao s ciljem da si pogleda film s curom! "Mačka" počne vrpoljiti na sjedalu...Prođe 15 min, onda izvadi GEJFON (iPhone) iz torbe i počne mahati s njim što mi je veoma zasmetalo (ne zato što ima gejfon već zato što mi je smetalo kako mi prolazi pokraj očiju i glave)...Sad si mislim, ajde neću ispasti neka kravetina daj joj kažem da li može spremiti svoj gejfon ili da barem smanji brightness na njemu....I dalje ja gledam film i ona je svake sekunde palila i gasila gejfon te na pola filma počela oblačiti jaknu i širila mi negativne vibracije gledajući film...Sad si mislim, da li sam ja zahtijevna što se tiče atmosfere i gledanja filmova, ili stvarno ima tako bezobraznih ljudi da ne kuže??? Imala sam sličnih situacija ali to bi trajalo na početku filma i to je to...Ali ova cijelih 01:57:00 ...Odlučila sam sljedeći put reći takvoj osobi da se smiri ili da ako ju je već dečko natjerao da dođe u kino iz pristojnosti prema njemu odgleda film ili nek sjedne vani i nek se dopisuje i pričeka da završi film!!

Curo, ako ikada budeš došla na portal i pročitala ovo, nadam se da češ se o sljedećem filmu više informirati, jer postoje i traileri i info o filmu isključivo na ovom portalu!

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
10.05.2010. u 08:55:23
Nisam tip osobe koji bi išao nekome govoriti i prigovarati ali da bi ja otišla u kino ipak trebam uložiti lovu, doputovati do Zg. i kupiti kartu, organizirati čuvanje djeteta i onda kada bi konačno počela gledati film i da mi netko sa strane priča ili tipa ovo što se tebi dogodilo mislim da bi na kraju pukla i lijepo zamolila oboje da ili izađu ili da se smire.
Moje mišljenje je da općenito današnja mladež nema kulture; niti znaju kako se ponaša u kinu, niti kako se razgovara u poslovnom okruženju niti kako se razgovara na mobitel kada si u društvu ili negdje vani.

Ali nešto malo vedrije: u petak smo kod frenda koji ima TV LCD 121 cm, kućno kino i zvučnike za oglušit gledali Avatar HD i doživljaj mi je bio fenomelan. Moram priznati da mi je ovo prvi susret sa ovakovim iskustvom i oduševljena sam. SLika i zvuk su bili fenomenalni. Jedno prekrasno putovanje na Pandoru. Ufff.....

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
10.05.2010. u 09:33:51
Ali nešto malo vedrije: u petak smo kod frenda koji ima TV LCD 121 cm, kućno kino i zvučnike za oglušit gledali Avatar HD i doživljaj mi je bio fenomelan. Moram priznati da mi je ovo prvi susret sa ovakovim iskustvom i oduševljena sam. SLika i zvuk su bili fenomenalni. Jedno prekrasno putovanje na Pandoru. Ufff.....

Aaaaauuu, hoću ja!! Nadam se da će se pojaviti netko sa LCD od 121 cm uskoro ..Vjerujem da si uživala, još ako si se razvalila na kauč, i opustila kako ne možeš u kinu baš, MRAK!!

Carnivora?? koliki je tvoj LCD???

BTW--> Gerry se snašao u Srbiji

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
10.05.2010. u 10:01:30
Joj, svarno je bilo mrak. Ne moraš trčati na pauzi zapalit ispred Avenue mall-a, već čikaš kao veliki. (kad se sjetim kak smo na Avataru u kinu trčali van i rušali mame i malu djecu...lol)

Ali kak i ja nemam doma neku dobru opremu sad me to narajcalo, sad bi i ja to doma imala......šmrc.. ali bolje da ne.....onda se rolete ne bi više nikada dizale i kada bi onda pospremala, odgajala dijete i pila kave s ljudima....

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
10.05.2010. u 12:11:09
Joj, svarno je bilo mrak. Ne moraš trčati na pauzi zapalit ispred Avenue mall-a, već čikaš kao veliki. (kad se sjetim kak smo na Avataru u kinu trčali van i rušali mame i malu djecu...lol)

Ali kak i ja nemam doma neku dobru opremu sad me to narajcalo, sad bi i ja to doma imala......šmrc.. ali bolje da ne.....onda se rolete ne bi više nikada dizale i kada bi onda pospremala, odgajala dijete i pila kave s ljudima....



(kad se sjetim kak smo na Avataru u kinu trčali van i rušali mame i malu djecu...lol)

hahaha... Ja sam u movieplexu gledala gdje nije bilo pauze što je super, jer bi vjerovatno tako i bilo...Gadno je to kod nas pušača 100 % vam je pepeljara bila puna dok ste gledali doma, ja mislim da se ni ja ne bih iščupala van iz sobe da imam takav LCD, i playstation uz njega

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
10.05.2010. u 23:53:00
Želim ti da ujutro vidiš ovo ako nisi dosad...Malo da ti dan uljepšam...

Your text to link here...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
11.05.2010. u 09:31:09
Ubit ću se strujom.....ne mogu na poslu na you tube i tvoj link mi neće pokrenuti. Moram čekati da dođem doma.....aghhhhhhh

Taman sam htjela s tobom prokomentirati da mu ona plavuša, ofucana što ju ljubi na jednoj slici mu uopće nije trebala. Ne odobravam definitivno.
Your text to link here...
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Odgovori
Filmski forum Ostalo Off topicBezvezni topic...
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: