Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Ostalo TV FilmČekaj kak mu je bilo ime...
Odgovori
Autor Tema: Čekaj kak mu je bilo ime...

Korisnik
RoboWarrior

Ukupno postova: 12
Član od: 31.10.2009.
Čekaj kak mu je bilo ime...
22.08.2010. u 23:35:35
Ovo je tema za sve koji su na tv-u pogledali neki dobar film. E, sad htjeli bi ga pogledati opet (videoteka, internet... bilo što) al' mu se ne sjećate imena! Evo ja ću započeti sa jednim filmom koji sam pogledao na HBO-u, radi se o trojici dječaka, imaju oko 16-17 (Idu u srednju.) koji od NASA-e ukradu vremeplov i putuju kroz vrijeme. Ništa veliko kao Povratak u budućnost nego se radi samo o satima, kasnije im se pridruži i ona cura i nose bijela odijela, jakne... Ako ko zna neka napiše... i još doda neki svoj zagonetni film pa ćemo si međusobno pomagati

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 05.10.2010.
Odg: Čekaj kak mu je bilo ime...
05.10.2010. u 00:28:58
Dobra ideja, ali steta sto nema vise ljudi koji pokusavaju naci film ...
Ja se sjecam jednog filma a radnja ide odprilike kada majka i kćerka dolaze u grad i vide da u gradu nema nikoga. Nadju tek par prezivjelih koji ima kazu kako ih nesto ubija jednog po jedno. Kanije se ispostavi da je to neko bice koje je inace odgovorno za nestanak velikih civilizacija kroz istoriju a kada nekekoga ubije primi sve njegove misli, zelje i pamcenje pa to koristi da se pretvori u nekoga kad ubija. Kasnije kao skontaju da je bice sacinjeno od materija koja je slicna nafti pa skontaju da nekom soli za razgradnju nafte ga uniste. Eto ako neko zna kako se ovaj film zove bit cu mu zahvalan

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Čekaj kak mu je bilo ime...
18.10.2010. u 09:11:38
Dobra ideja, ali steta sto nema vise ljudi koji pokusavaju naci film ...
Ja se sjecam jednog filma a radnja ide odprilike kada majka i kćerka dolaze u grad i vide da u gradu nema nikoga. Nadju tek par prezivjelih koji ima kazu kako ih nesto ubija jednog po jedno. Kanije se ispostavi da je to neko bice koje je inace odgovorno za nestanak velikih civilizacija kroz istoriju a kada nekekoga ubije primi sve njegove misli, zelje i pamcenje pa to koristi da se pretvori u nekoga kad ubija. Kasnije kao skontaju da je bice sacinjeno od materija koja je slicna nafti pa skontaju da nekom soli za razgradnju nafte ga uniste. Eto ako neko zna kako se ovaj film zove bit cu mu zahvalan



čak mi je i poznata radnja ali nemam pojma kak se zove. Jel znaš kojeg glumca iz filma?

Korisnik
V0X111

Ukupno postova: 1
Član od: 19.09.2017.
Odg: Čekaj kak mu je bilo ime...
19.09.2017. u 23:36:28
Robowarrriore, da nije možda ovaj u pitanju??

http://mojtv.hr/film/4910/minutasi.aspx

Uredio V0X111, 19.09.2017. u 23:37:10
Odgovori
Filmski forum Ostalo TV FilmČekaj kak mu je bilo ime...
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: