Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Portal Moj Film Pravila ponašanjaPravila ponašanja na forumu
Odgovori
Autor Tema: Pravila ponašanja na forumu

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Pravila ponašanja na forumu
20.09.2009. u 18:00:17
Kako bismo na Forumu održali red i diskusije na prihvatljivom nivou, molimo Vas da se pridržavate pravila. Na Forumu je zabranjeno:

  • kršenje zakona Republike Hrvatske (posebno Vam skrećemo pažnju na pozivanje na mržnju ili diskriminaciju, opravdavanje ili veličanje kaznenih dijela, kršenje autorskih prava, te pedofiliju, mučenje životinja i sl.)
  • reklamiranje usluga i proizvoda bez dozvole administratora (molimo da se obratite marketingu ako želite reklamu)
  • postanje nepotrebnih i nepoželjnih informacija, informacija nevezanih za temu, postanje na način neprimjeren forumu ili postanje na način koji smanjuje čitljivost foruma (uključuje i neprimjerene naslove i sigove)
  • ometanje rada uredništva Foruma (ignoriranje upozorenja, vraćanje izbrisanih tekstova i sl.)
  • korištenje klonova dok Vam bilo koji korisnički račun ima zabranjen pristup Forumu (ban) ili korištenje više korisničkih računa na način koji zbunjuje ostale korisnike (raspravljanje na istoj temi s više nickova, slaganje s vlastitim argumentima...)
  • vrijeđanje sugovornika, namjerno provociranje svađe na osobnom nivou, nekonstruktivnih nacionalnih, vjerskih i sličnih sukoba (trollanje)
  • bjavljivanje privatnih podataka drugih forumaša
Uredio bukky, 26.09.2009. u 00:25:35
Odgovori
Filmski forum Portal Moj Film Pravila ponašanjaPravila ponašanja na forumu
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: