Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Naj filmoviFilmovi po istinitom događaju.
Odgovori
Autor Tema: Filmovi po istinitom događaju.

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Filmovi po istinitom događaju.
30.11.2009. u 06:52:38
Eto nedavno pogledani "The Haunting in Connecticut".
Pre, pre predobar film.
Ja sam veliki pušioničar na nadnaravno i medije...i ovaj film me doslovce oduševio.
Kakve ste filmove vi gledali a da su rađeni po istinitom događaju?
I kakvi su komentari.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Filmovi po istinitom događaju.
30.11.2009. u 09:46:55
Da li istiniti ili ne?
Navodno po istinitom događaju, meni odličan film s paranormalnim:
The Amityville Horror

A sad jel Teksaški masakr po instinitom, nemam pojma ali mi je bio ne strašan nego gadan.

Egzorcizam Emily Rose- odličan

Nevezano za pranormalno nedavno sam pogledala The other Bolyen girl o Henriku VII i njegovim ženama i kasnije sam istraživala i navodno je i taj po istinitom, ali mi je hio dobar.
Ima ih puno koji su po istinitom događaju.......

Da li je Paranormal activity po istinitom? Pogledala i nije mi baš dobar film, više mi je gubljenje vremena ali na kraju ispada da je po istiitnom ali meni moj instikt govori da je to "patka".

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Filmovi po istinitom događaju.
30.11.2009. u 21:22:07
meni je "The Strangers" užasan, jer je po istinitom događaju...

http://www.moj-film.hr/film/info/stranci/

Korisnik
MilaMajka

Ukupno postova: 9
Član od: 20.11.2012.
Odg: Filmovi po istinitom događaju.
20.11.2012. u 00:43:35
"Noviembre"-španj. film po istinitom događaju o grupi mladih madridskih kazališnih glumaca koji svoje predstave izvode na ulicama jer ne žele biti dio konvencionalnog kazališta.

Korisnik
Riorian

Ukupno postova: 8
Član od: 04.08.2013.
Odg: Filmovi po istinitom događaju.
06.06.2014. u 13:18:04
Anonimna: Jedna žena u Berlinu njemački je film rađen prema dnevničkim zapisima jedne Berlinjanke u kojima je opisivala svakodnevna silovanja i ponižavanja kojima su bile izložene Njemice od strane vojnika Crvene armije. Film je potresan i moćan, a odlikuje se objektivnim prikazom razdoblja i događaja, te upečatljivom glumom svih glumica i glumaca među kojima posebno valja istaknuti Ninu Hoss.

Korisnik

Ukupno postova: 5
Član od: 30.01.2016.
Odg: Filmovi po istinitom događaju.
28.02.2016. u 00:13:00
Pred predstojeću dodeli Oskara , moja preporuka je film Spotlight online sa prevodom snimljen po istinitom dogadjaju koji je duboko uzdrmao instituciju crkve .Naime novinari 'Boston Globea su razotkrili ogroman skandal o sveštenicima koji su zlostavljali.Da tragedija bude veća , to nije bio izolovani slučaj. Spotlight je jedan od favorita u trci za Oskara u kategorijama za najbolji film kao i za najbolju režiju.Ako ga niste do sada pogledali , trebalo bi
Odgovori
Filmski forum Film Naj filmoviFilmovi po istinitom događaju.
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: