Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Aktualni filmoviGrađanin opasnih namjera
Stranice: 1 2 Odgovori
Autor Tema: Građanin opasnih namjera

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
14.12.2009. u 11:21:41
Za trailere imam samo reći da ovisi od filma do filma...recimo "Gola istina", sve najbolje scene su bile u traileru, vidjela sam ih preko 10 puta, i kad sam došla u kino, znala sam koja scena slijedi, bilo je smiješno al opet... sva sreća da je film dobar, pa mi nije toliko dosadilo...


Pa u biti sam to htjela i reći, da film mora biti jako dobar pa onda mogu i trailer pogledati prije filma, ali iz iskustva većinom mi pokažu najbolje scene ili još gore prijelomne scene iz filma pa onda znaš sve unaprijed kada gledaš film. Recimo Avatar očekujem da je film jako dobar pa sam pogledala trailer.

Administrator

Ukupno postova: 41
Član od: 28.06.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
14.12.2009. u 13:20:28
da samo što za avatar ne možeš iz trailera saznati skoro ništa o filmu. je, saznaš glavnu radnju.. pandora,... rudarenje... ali to se znalo odavno. tako da mi trailer avatara niti filmić o pandori ne može pokvariti filma niti malo.

Pandora
http://www.moj-film.hr/film/trailer/avatar/203/

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
14.12.2009. u 14:02:12
da samo što za avatar ne možeš iz trailera saznati skoro ništa o filmu. je, saznaš glavnu radnju.. pandora,... rudarenje... ali to se znalo odavno. tako da mi trailer avatara niti filmić o pandori ne može pokvariti filma niti malo.

Pandora
http://www.moj-film.hr/film/trailer/avatar/203/


A šta drugo još ima u filmu, saznaš radnju, znaš da on ide tamo, kako i zašto, saznaš da se zaljubi, i sve. Što ne znaš? Tak da ne kužim tvoje prvu rečenicu.
Ne znaš jedino kraj (fala bogu pa to ne pokazuju na trailerima). A i ja ga već pretpostavljam. U biti gledaš izvedbu priče koju znaš unaprijed. To mi nije fora.

Meni puno razl. trailera može pokvariti film tako da kada pogledam film i skužim da najbolje scene su već prikazane u traileru i u biti ti u filmu gledaš scene između trailera.


Mislim to su moja razmišljanja.
No hard fillings.

Korisnik

Ukupno postova: 37
Član od: 16.12.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
21.02.2010. u 21:04:30
Ja isto ne volim gledat trailere. Ali one s neta koji traju 2-3 min, ali su mi traileri na TV-u koji traju 20 sek sasvim ok. Prikažu kakav je film i o čemu se radi, ali ne diraju radnju.

Korisnik

Ukupno postova: 37
Član od: 16.12.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
23.02.2010. u 00:04:04
Ne znam zakaj vi branite Butlera ali mislim da je definitivno zaslužio umrijeti. Odakle mu pravo da poubija sve one ljude.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
25.02.2010. u 08:22:30
Ne znam zakaj vi branite Butlera ali mislim da je definitivno zaslužio umrijeti. Odakle mu pravo da poubija sve one ljude.



Ne branimo Butlera, već raspravljamo o otkrivanju dijelova radnje prije nego što je netko pogledao film, i o trailerima. Koliko traileri otkrivaju o filmu i slično.

Korisnik
mad_max

Ukupno postova: 23
Član od: 08.01.2011.
Odg: Građanin opasnih namjera
10.10.2011. u 18:31:04
Zasigurno jedan od najboljih trilera u zadnje vrijeme.
Što se tiče rasprave o trailerima, to ovisi od osobe do osobe. Mislim, meni trailer ne može pokvariti cijeli dojam filma, ali ne volim znati baš kako će završiti film, zbog toga i ja rijetko gledam trailere. Slažem se da trebaju ubaciti najbolje scene, ipak je to reklama za film, ali ne bi trebali u traileru prepričati odnosno skratiti film od početka do kraja...
Stranice: 1 2 Odgovori
Filmski forum Film Aktualni filmoviGrađanin opasnih namjera
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: