Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Aktualni filmoviGrađanin opasnih namjera
Stranice: 1 2 Odgovori
Autor Tema: Građanin opasnih namjera

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Građanin opasnih namjera
08.12.2009. u 13:36:56
Mariola, Leonida i svi ostali - pridružite se raspravi

Naime, imali smo malu "prepirku" oko otkrivanja sitnijih detalja (link)

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
08.12.2009. u 13:55:01
Morala sam se prilkloniti Marioli jer je čovjek u pravu. Ja ne gledam trailere i kada čitam po portalu o filmovima uvijek preskočim dio kada opisuju radnju jer ne želim znati prije gledanja filma o čemu se radi. Naravno da pokupim tu i tamo info o filmu pa u biti znam otprilike o čemu se pokoji film radi ali kraj definitivno ne želim znati. Nažalost filmovi u današnje vrijeme me rijetko iznenade i rijetko su odlični stoga kada si izlanuo da mi Gerry gecrkne na kraju, pokvario si mi film. Zapravo nisi mi pokvario film jer je film odličan, baš po mom ukusu, već si mi zabrljao kraj. Jer bi se inače nadala da će preživjeti i navijala da ih sve pobije ali sam znala da neće ak ga ubiju.....

Stoga, dobio si žuti karton....i za kaznu napravi 10 sklekova...
Uredio Leonida, 08.12.2009. u 13:56:03

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
08.12.2009. u 17:16:27
Još uvijek tvrdim da svojom izjavom nisam pokvario kraj, jer nisam rekao kako je poginuo ) Dakle, iz odgovora može se samo nagađati: da li se sam ubio, da li ga je netko drugi ubio, da li je poubijao sve žive pa si oduzeo život, da li su ga sje..., kako on zapravo ubija, tko mu sve pomaže, itd... ?!?!?

"Više nema nagodbi sa ubojicama" - to je poanta cijelog filma, a ne njegova smrt ) Smrt glavnog lika samo je jedan veliki plus ) Film traje nekih 100-110 minuta.. Toliko dugo je i "napet".

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
09.12.2009. u 08:41:57
Zbog velike količine filmova koje sam pogledala već sam pretpostavila kraj. I znala sam da ih neće sve uspjeti pobiti ali sam se potajno nadala da će preživjeti iako kada bi tako zvršio film ne bi mi bio toliko dobar, jer nije imao više zašto živjeti i morao je biti zaustavljen. Usprkos što smo navijali za njega i htjeli da uspije u svom naumu.
Ali ona zadnja scena u zatvoru točno sam znala da će ga nekako roknuti, zbog činjenica što si rekao da će ga ubiti i što bi to i bio idealan završetak. Bilo bi mi draže da nisam znala ali što je tu je. Zato bi bilo bolje da ti se ona izjava nije omakla.

Dodatak: super mi je što nije Jamie Fox-u dirao njegovu obitelj i što nije bilo sranja tipa moja me obitelj čeka na nebu, ili moram ih osvetiti pa ću im se pridružiti. Što sam iskreno očekivala jer to obično stavljaju u takve filmove. Zato mi je film bio još bolji jer kako si i rekao cilj je bio uništiti sustav.

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
09.12.2009. u 13:05:49
Ja ne razumijem ljude koji ne gledaju apsolutno nikakve najave od bilo čega( filma, igre itd...) jer u principu su ti traileri i najave napravljeni da ne odaju skoro ništa od radnje.

Iako su neke rečenice korisnika navele neke dijelove, one uistinu ne "ubijaju" radnju filma...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
09.12.2009. u 15:54:41
Ja ne razumijem ljude koji ne gledaju apsolutno nikakve najave od bilo čega( filma, igre itd...) jer u principu su ti traileri i najave napravljeni da ne odaju skoro ništa od radnje.

Iako su neke rečenice korisnika navele neke dijelove, one uistinu ne "ubijaju" radnju filma...



E tu si u krivu, jer današnji traileri izbacuju najbolje scene iz filmova kako bi privukli publiku i najčešće ubace i zadnje scene iz filma tako kao da si pogledao cijeli film. Ne mogu se sad sjetiti primjera ali kad mi sine javim ti.....jer komentiram već par godina kako sam prestala gledati trailere.....zadnje što se mogu sjetiti je New moon čiji trailer je prikazao film koji ima akcije i borbe a u biti sva akcija i borbe su već viđene u traileru...
a mene je jako teško iznenaditi u filmu tako da još pogotovo ne želim gledati...

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
09.12.2009. u 22:25:08
Samo ću uskočiti da kažem (napišem) da je film odličan...a ovo sa smrću, kužim i vas i bukky-a..

Slažem se s Leonidom što se tiče filma, super mi je što nije dirao obitelj od ovog ponosnog kretena, što nije razmišljao kako će živjeti u raju sa svojom obitelji...uglavnom tipične scene u takvim filmovima ...

Za trailere imam samo reći da ovisi od filma do filma...recimo "Gola istina", sve najbolje scene su bile u traileru, vidjela sam ih preko 10 puta, i kad sam došla u kino, znala sam koja scena slijedi, bilo je smiješno al opet... sva sreća da je film dobar, pa mi nije toliko dosadilo...

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
10.12.2009. u 14:27:02
Neznam drage djevojke, ali ipak mislim da samo gledanje trailera jednom, ne može otkriti toliko da pokvari film. Što unatoč uvrštenim scenama iz filma, koje su posložene sasvim drugačijim redoslijedom nego u filmu, mislim da traileri ne rade.

No opet, kao što rekoh, to JA ne razumijem. Svatko radi ono što mu se čini najbolje.

Korisnik
mario_efzg

Ukupno postova: 46
Član od: 25.09.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
11.12.2009. u 14:24:35
decki i cure, ako vam je lakse svima, sjebali ste mi film...sad znam da Gerard umire, iako to nisam htio znati prije nego ga pogledam...dakle, hvala vam!

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Građanin opasnih namjera
14.12.2009. u 11:16:38
Ne bauljaj po forumu ako nisi pogledao film. Samo čitaj komentare dok ne pogledaš, tek onda se pridruži forumu. Pa negdje valjda smijemo raspravljati o filmovima,i o radnji.
Ili imaš bolji prijedlog?
Stranice: 1 2 Odgovori
Filmski forum Film Aktualni filmoviGrađanin opasnih namjera
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: