Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Ostalo Off topicTražim jedan film....
Odgovori
Autor Tema: Tražim jedan film....

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 11.07.2010.
Tražim jedan film....
11.07.2010. u 18:59:07
Gledao sam jedan film i sad se nemogu sjetiti kako se zove...

Ubiti u filmu se radi da se jedan muškarac zaljubi u ženu koja zaboravlja stvari nakon što zaspi.... Tako da je ona svako jutro morala pogledati kazetu kako bi se sjetila stvari koje je radila....

Dali možda netko zna kako se zove taj film?

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 11.07.2010.
Odg: Tražim jedan film....
11.07.2010. u 19:04:58
Evo pronađen...
Radilo se o filmu: http://www.imdb.com/title/tt0343660/
Uredio anonime, 11.07.2010. u 19:05:15

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 18.03.2011.
Odg: Tražim jedan film....
18.03.2011. u 09:14:04
jel mi može tko pomoći... gledao sam jedan film, neznam kako se zove i zanima me kraj..
radnja ide ovako: u djetinjstvu mladi dečkić(crnac je) padne i izgubi vid, zna svirati klavir..kada odraste ide od grada do grada i svira... usput se počeo drogirati, ima ženu , vara ju..
zna možda tko o kojem filmu se radi??

Korisnik

Ukupno postova: 8
Član od: 25.11.2011.
Odg: Tražim jedan film....
27.11.2011. u 03:07:28
http://www.imdb.com/title/tt0350258/

sad tek vidim otkad je post , nadam se da si ga dosad pronašao

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 07.01.2012.
Odg: Tražim jedan film....
07.01.2012. u 22:32:21
Jel zna netko kako se zove film o siromašnom dečku koji ima dalekozor, i sa prozora promatra ljude, posebno jednu ženu, koja mu nalazi posao u hotelu u kojem je direktorica, on prvo radi u kuhinji, a onda se zaljubi u nju!!!

Mislim da je britanski film!!!

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 05.02.2013.
Odg: Tražim jedan film....
05.02.2013. u 05:17:10
Vako, trazim jedan film vec vise godina i cak ni Gugl ne zna koji je. Koliko se secam, na pocetku filma neka devojka i njen verenik snimaju neki umetnicki film, i njoj umre otac. Otprilike u to vreme, Bog resi da dodje drugi put na zemlju da bi podsetio narod da treba da budu dobri, kosmicki mir i harmonija itd. i uzima telo njenog oca jer provaljuje da moze da ubaci svoju poruku u njen film. Onda dolazi kod nje, i pocinje da joj objasnjava plan, pa se ona istripuje da je on lud (klasika), pa da je ona luda itd. U svakom slucaju, fora je sto je bog uzimao telo goluba, neke babe i svasta nesto, al fora je sto uvek moze da se prepozna zato sto ima tik na jednom oku i uvek skilji (Bog voli da igra golf, i jednom ga loptica opalila u glavu tokom igre i to mu je ostalo). Na kraju filma, Bog ucini da ova devojka poleti i snima ljudeok spavaju, tj. njihove snove i film ispadne odlican. Mislim da je film na francuskom, al moguce i da sam se zeznula, gledala sam ga bas mnogo odavno na RTS-u i mesavina je komedije i drame. Zna li kogod o cemu pricam?
Odgovori
Filmski forum Ostalo Off topicTražim jedan film....
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: