Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Aktualni filmoviPočetak (Inception)
Odgovori
Autor Tema: Početak (Inception)

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Početak (Inception)
08.07.2010. u 09:04:54
Očekujem puno od filma i nadam se da ćemo imati o čemu raspravljati nakon što ga pogledamo.

Korisnik
inflame

Ukupno postova: 3
Član od: 11.07.2010.
Odg: Početak (Inception)
11.07.2010. u 21:08:25
I meni se čini da bi mogao biti predobar. Volim filmove sa tematikom snova.
Bar po traileru, izgleda da se Leondardo DiCaprio u zadnje vrijeme pojavljuje u dosta dobrim filmovima.

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Početak (Inception)
14.07.2010. u 23:28:24
I meni se čini da bi mogao biti predobar. Volim filmove sa tematikom snova.
Bar po traileru, izgleda da se Leondardo DiCaprio u zadnje vrijeme pojavljuje u dosta dobrim filmovima.


Evo baš jučer je naš novinar bio na projekciji i sve što za sada mogu otkriti je da će recenzija biti dosta pozitivna. Čini se da je Leo došao na svoj red, OK su mu posljenje uloge, posebno u Shutter Island.

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Početak (Inception)
19.07.2010. u 16:31:17
Ide li netko na premijeru sutra?

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Početak (Inception)
29.07.2010. u 23:26:10
Vjerojatno sam previše očekivala....mislim Nolan, Dicaprio, M.Caine i ostatak.....fenomenalna radnja ....pa normalno da sam očekivala nešto od čega ću pasti na guzicu.

Na početku filma me oduševila ideja o razinama snova i samoj radnji.Kako upoznajemo likove sve nam je već jasno, ko je kakv dio ekipe i što možemo očekivati. Najmlađi dio ekipe, mala slatka curica je najpametnija od svih i to me malo zasmetalo. Na likovima se moglo malo više poraditi jer nam ne pobuđuju osjećaje niti jedan lik, niti se vežemo za njih. Dok sama akcija koju nas zagrijava, ne počne malo je na trenutke dosadan ali to ubrzo nadoknadi odličnim razvojem radnje, odličnim akcijskim scenama i efektima i fenomenalnom glazbom koja toliko dobro nadopunjuje scene da sam ostala zatečena. Primjetila sam da kako bi ih probudili puštaju pjesme Edith Piaff, koju je Marion Cotillard glumila i dobila Oscara...pa mi je to bilo dopadljivo.
Ono što mi je nedostajalo u filmu da bi ga ocijenila desetkom je neki preokret u radnji, na koji smo u svim dobrim filmovima navikli (osobno me to najviše oduševljava u filmovima). I završetak film je odlično zamišljen ali loše izveden. Barem pretpostavljam da je Nolan htio gledatelja ostaviti u nedoumici u završnoj sceni ali ako samo malo razmislite, odlazite u jednom smjeru...tako da je tu trebalo malo nešto izmijeniti i bilo bi bolje. Ne želim reći točno o čemu se radi da ne pokvarim nekome film. Ali kada pogledate znati ćete o čemu pričam.

Na kraju ipak mislim da sam malo razočarana samo zato što sam previše očekivala. Ali ovo je film koji se mora pogledati i o kojem će se još pričati.

Htjela bih se samo osvrnuti na DiCapria koji u zadnje vrijeme ima odličan izbor filmova i redatelja i da se od mladog ljepuškastog glumčića kojeg nitko baš nije pretjerano volio nametnuo kao odličan glumac u rangu Robert De Nira i Al Pacina. Ne mogu se sjetiti njegovog lošeg filma u zadnji par godina...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Početak (Inception)
28.09.2010. u 21:25:57
Kako ste doživjeli kraj filma?

jel stvarnost ili ne? ja imam svoju neku teoriju...

Korisnik

Ukupno postova: 37
Član od: 16.12.2009.
Odg: Početak (Inception)
17.10.2010. u 01:09:27
Ne znam za tebe ali meni je pomisao da je onaj kinez 50 ili koliko već godina morao ćekat Lea da ga spasi, prebrutalna.
Al sve u svemu odličan film pogotovo mjuza, nije mi se svidio jedino početak jer nisam uspio sve pohvatat, nisam očekivao onoliku kolčinu informacija, no kasnije se sve iskristaliziralo.
I da slažem se s tobom da mu fali ono nešto, pa da uđe u legendu poput matrixa sa kojim je dosta sličan.
Uredio Bruno, 17.10.2010. u 01:11:53

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 17.11.2009.
Odg: Početak (Inception)
27.11.2010. u 22:47:13
Meni je film loš.Nisam ga čak mogao odgledati do kraja.
Odgovori
Filmski forum Film Aktualni filmoviPočetak (Inception)
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: