Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Odgovori
Autor Tema: Shutter Island

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Shutter Island
22.03.2010. u 08:16:58
Odličan film koji bi trebali pogledati. E kada ga pogledate voljela bi sa nekim prodiskutirati kraj. Stvarno je dvosmislen, pa me zanima kako ste ga protumačili.

Korisnik

Ukupno postova: 37
Član od: 16.12.2009.
Odg: Shutter Island
24.03.2010. u 00:19:31
Film je ok. Radnja je ok, nije dosadna, drži te cijelo vrijeme u filmu, nažalost isprekidana je dosadnim Teddy-evim noćnim morama(mogle su bit kraće) i mnoštvom neodgovorenih pitanja. Leonardo DiCaprio je odličan, po meni najbolji glumac današnjice. Film je dobar, ali su ga uništili kraj i nedovršenost. Isplati ga se ić pogledat!
Mislim da ću ga pogledat još jednom kad izađe na dvd da sve stvari sjednu na svoje mjesto.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Shutter Island
25.03.2010. u 10:19:51
Film je ok. Radnja je ok, nije dosadna, drži te cijelo vrijeme u filmu, nažalost isprekidana je dosadnim Teddy-evim noćnim morama(mogle su bit kraće) i mnoštvom neodgovorenih pitanja. Leonardo DiCaprio je odličan, po meni najbolji glumac današnjice. Film je dobar, ali su ga uništili kraj i nedovršenost. Isplati ga se ić pogledat!
Mislim da ću ga pogledat još jednom kad izađe na dvd da sve stvari sjednu na svoje mjesto.



Ja kraj nisam shvatila kao nedovršen već kao prihvaćanje stanja onakvog kakvo je i njegova oduka da tako ne želi živjeti.

Korisnik

Ukupno postova: 9
Član od: 19.06.2011.
Odg: Shutter Island
19.06.2011. u 14:16:44
Odličan film!

http://mcukmf.blogspot.com/

Korisnik
mad_max

Ukupno postova: 23
Član od: 08.01.2011.
Odg: Shutter Island
10.10.2011. u 18:37:50
I ovo mi je jedan od najboljih trilera u zadnje vrijeme. Potpuno nepredvidiv, izvrsna gluma, zanimljiva radnja..No to već svi znamo, što se tiče kraja ja sam zaključila kako je Leo ipak ozdravio, to sam zaključila iz rečenice "Bolje umrijeti kao čovjek, nego živjeti kao čudovište".Nakon što je ipak shvatio kakvo je "čudovište" od čovjeka, nije mogao živjeti sam sa sobom te je odlučio umrijeti. Tako sam ja shvatila kraj. E sad, nadam se da me nitko neće popljuvati jer sam doslovno prepričala kraj, al smatram da na forumu to možemo...
Odgovori
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: