Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Odgovori
Autor Tema: Oscar 2010

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Oscar 2010
03.02.2010. u 12:24:02
Evo izašle i nominacije, potpuno predvidljivo. Imam osjećaj da ne će biti ništa puno uzbudljivije nego Globusi. Ali eto.....koja su vaša prediviđanja...

Meni jedino ne paše Distict 9 za naj film. Bilo je i boljih filmova. A voljela bi da Avatar osvoji sve za što je nominiran, ali bojim se da će ga bivša za režiju ako ne i za film preskočiti.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Oscar 2010
08.02.2010. u 09:15:25
Dodatak:

a zašto nema Robert Downey-a u nominaciji za naj glumca? To mi definitivno fali. I također, naj pjesma iz filma, Avatar; Leona Lewis.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Oscar 2010
03.03.2010. u 11:32:57
Ja sama sa sobom ali ne smeta....

Jel ko zna da li će biti direktnog prijenosa Oscara na našoj TV i tko će komentirati?

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Oscar 2010
03.03.2010. u 22:11:25
Ej Leonido, bit će ti u 1.55 na HRT 1 s nedjelje na ponedjeljak, ali tekstualni prijenos možeš čitati na našem portalu, najbolje da si uzmeš slobodan dan )
Oscar će voditi : Alec Baldwin i Steve Martin

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Oscar 2010
04.03.2010. u 08:41:55
Za sad je plan da u nedjelju odem ranije spavati, pa se probuditi oko 1. Pa onda na posao.

Šta ću kad sam frik za Oscare, to moram gledati uživo. Još da Kostadinov komentira i neka zabava počne.

Btw. Gerry će biti jedan od prezentera,....mmmm... tak mu dobro stoji odijelo i jednodnevna brada...
Uredio Leonida, 04.03.2010. u 09:36:51

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Oscar 2010
05.03.2010. u 01:36:15
Btw. Gerry će biti jedan od prezentera,....mmmm... tak mu dobro stoji odijelo i jednodnevna brada...

Ma bez njega bi bilo bezuspiješno ....ma njemu stoji i 300-dnevna brada

Jooooš maloooo ......

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Oscar 2010
08.03.2010. u 09:01:17
Evo mog kratkog reporta:

Nisam previše razočarana sa Oscarima jer su svi favoriti i dobili. Naravno da bi voljela, kao i većina ovdje da je Avatar dobio naj film ali iz prošlosti znamo da ni Matrix i Pulp fiction i slični nisu nikada dobivali u toj kategoriji. Moram priznati jedino da za kameru i montažu je Avatar pokraden sve ostalo je u biti više manje očekivano.

Što se tiće samog showa, bilo je dobro, malo manje glaumrozno nego prijašnjih godina i da nije bilo ovdašnje ekipe s kojom smo komentirali mislim da bi mi bilo i dosadno. Falile su mi pjesme iz filmove koje su prijašnjih godina znali izvoditi. Ono što mi se jako svidjelo je novi način prezentiranja nominiranih glavnih glumaca. Ben Stiller je bio odličan i par sketcheva od voditelja iako mi se čini da ih je prije znalo biti i više.

Uglavnom, nadam se da dogodine barem bude ekipa sa portala opet budna, pa da se opet malo zabavimo. I da Skorbut bude bolestan ili drugačije spriječen.

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Oscar 2010
08.03.2010. u 09:16:46
Evo mog kratkog reporta:

Nisam previše razočarana sa Oscarima jer su svi favoriti i dobili. Naravno da bi voljela, kao i većina ovdje da je Avatar dobio naj film ali iz prošlosti znamo da ni Matrix i Pulp fiction i slični nisu nikada dobivali u toj kategoriji. Moram priznati jedino da za kameru i montažu je Avatar pokraden sve ostalo je u biti više manje očekivano.

Što se tiće samog showa, bilo je dobro, malo manje glaumrozno nego prijašnjih godina i da nije bilo ovdašnje ekipe s kojom smo komentirali mislim da bi mi bilo i dosadno. Falile su mi pjesme iz filmove koje su prijašnjih godina znali izvoditi. Ono što mi se jako svidjelo je novi način prezentiranja nominiranih glavnih glumaca. Ben Stiller je bio odličan i par sketcheva od voditelja iako mi se čini da ih je prije znalo biti i više.

Uglavnom, nadam se da dogodine barem bude ekipa sa portala opet budna, pa da se opet malo zabavimo. I da Skorbut bude bolestan ili drugačije spriječen.




Ja sam se skršila prije dodjele za najžensku ulogu, išla sam se izpružiti, međutim...zaspala sam...Tako da nisam vidjela kraj...I nisam ti zahvalila što si bila s nama i sudjelovala u live chatu i komentiranju..Nadam se da baviš sad na poslu, jer ja ne znam još uvijek di sam??? I nemam koncentracije...al dobro...

Ja sam se malo razočarala, jer po meni Narednik i nije nešto, ne kažem da je loš...Avatar po meni zaslužuje sve u čemu je nominiran, sama brojka zarade govori da je film dobar i skroz mi je čudno za Narednika...Imaš pravo Leonida, ove godine nije baš bilo spektakularno, nije bilo plesa i pjesama, smiješnijh skečeva..brangeline... Seksesija je ulovila i Oscara...

Korisnik
keiko

Ukupno postova: 9
Član od: 04.03.2010.
Odg: Oscar 2010
08.03.2010. u 18:25:46
Ja mislim da je sve na mjestu što se nagrada tiče, što me malo iznenadilo.
Da, Avatar, sigurno me mrzite zbog njega sorry al ja mislim da je dobio što je zaslužio, što nije zaslužio nije. A upravo to što sam govorila, vizualno skidam kapu al drugo...a brojke zarade nekad nemaju previše veze sa kvalitetom samog filma, mase hrle na "spektakularno" blještavilo...
ma meni su ti Oskari pomalo dosadni pa sam se ipak uspjela sačuvat za bolji ponedjeljak na poslu!
"I shut my eyes in order to see."

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Oscar 2010
09.03.2010. u 10:17:22
Ja mislim da je sve na mjestu što se nagrada tiče, što me malo iznenadilo.
Da, Avatar, sigurno me mrzite zbog njega sorry al ja mislim da je dobio što je zaslužio, što nije zaslužio nije. A upravo to što sam govorila, vizualno skidam kapu al drugo...a brojke zarade nekad nemaju previše veze sa kvalitetom samog filma, mase hrle na "spektakularno" blještavilo...
ma meni su ti Oskari pomalo dosadni pa sam se ipak uspjela sačuvat za bolji ponedjeljak na poslu!




Meni su Oscari jedna lijepa tradicija, i event koji oduvijek pratim. Jednostavno uživam. NE volim čitati izjave jer ih često iskrive, pa svaka prilika da čujem u originalu izjave glumaca mi je super. Zato i gledam puno talk show-a kako bi dobila sliku o odoređenim glumcima. Stoga i OScari imaju jedan plus jer ih mogu jasnije doživjeti. I da Oscari su prije bili puno veseliji i zanimljivi pa i vjerujem da je većini dosadno.


Vezano za nagrade, mi smo na poslu imali malu kladionicu i ja sam fulala samo u dvije kategorije, sve ostale kategorije su bile toliko predvidljive. Jasno iz aviona se vidjelo da će narednik odnijeti većinu nagrada kao i za naj film. Jedino što me iznenadilo da je oteo Avataru za kameru i zvuk (čini mi se) pa sam onda pomislila da mu možda na sveopće iznenađenje da ju dobije za naj film.
Naravno, moje mišljenje o filmovima se razlikuje od dobitnika jer mislim da neki puno bolji filmovi od Narednika nisu uzeti u obzir. Ali svi znamo kakvi filmovi budu izabrani i tko će pobijediti. Mislim da su ove godine bili najdosadniji i zbog toga jer su i bili predvidljivi.
Sljedeće godine će ziher dobiti prva crnkinja redateljica ili možda prvi slijepi redatelj ili nešto novo. Nije važno kakav je film, važna je radnja i poruka filma. Što je po meni bull shit.

Da ne spominjem par filmova koji su uopće izostavljeni iz nominacija ( Cesta, In the Loop,...)
Odgovori
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: