Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Ostalo Off topicKnjige koje čitate/volite...
Stranice: 1 2 Odgovori
Autor Tema: Knjige koje čitate/volite...

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Knjige koje čitate/volite...
09.07.2010. u 06:52:52
Jel netko pročitao Lunu?
Ovdje je link za video knjige i opis:http://www.horrorhr.com/nova-knjiga-robert-naprta-luna/

Robert Naprta je autor. Bas me zanima. Mislim da cu je kupiti pa vidjeti...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Knjige koje čitate/volite...
09.07.2010. u 08:49:25
Jel netko pročitao Lunu?
Ovdje je link za video knjige i opis:http://www.horrorhr.com/nova-knjiga-robert-naprta-luna/

Robert Naprta je autor. Bas me zanima. Mislim da cu je kupiti pa vidjeti...


Nisam ju još pročitala ali ne očekujem puno. Uspjela sam pročitati Kriza- prvi hrvatski horor i moram reći da je neobičan ali urnebesno smiješan........napisan je kao scenarij za film i sprda se sa našim selebritijima i zombijima (barem sa ja to tako shvatila) i totalno mi je bilo čudno čitati kako je Jankomir zakrčen zbog zombija koji jedu ljude i kako je gl. kolodvor karantena...i najbolji dio kada ekipa u Udruzi branitelja se naoružava kako bi se obranili od zombija....ma ludnica..

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Knjige koje čitate/volite...
22.01.2011. u 09:13:33
Uspio sam nabaviti G.R.R.Martina prvi dio nakon 2 mjeseca traženja. Sad trenutno završavam "Blood of Elves" od Sapkowskog, pa se bacam na to ogromno štivo od malih 900-tinjak stranica.
So long life, I'm going to the lands of North!

Korisnik
mad_max

Ukupno postova: 23
Član od: 08.01.2011.
Odg: Knjige koje čitate/volite...
08.01.2012. u 17:55:48
Mene je kao i Leonidu obuzela Sumrak saga...Stvarno su mi knjige dobre...Čak i ona knjiga koju je napisala Stephanie Meyer "U sebi" mi je izvrsna. Osim toga obožavam knjige prema kojima su filmovi snimani, nekakve drame ili trileri. Zadnje sam pročitala "Jedan dan", knjiga mi se svidjela iako me film nije posebno oduševio. A za one koji vole ljubiće preporučujem spisateljicu Susan Elizabeth Phillips, posebno knjigu "Evin grijeh", to mi je jedna od dražih knjiga. Volim čitati i povijesne romane, pa sam nedavno pročitala "Heretičku kraljicu", knjiga koja prikazuje Egipat u doba Ramzeza II. kroz živote Ramzesa i njegove ljubljene Nefertari. Planiram pročitati serijal Stiega Larsona "Milenium". Pogledala sam film "Muškarci koji mrze žene", te sam čula kako su knjige izvrsne.
Stranice: 1 2 Odgovori
Filmski forum Ostalo Off topicKnjige koje čitate/volite...
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: