Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Kultni filmoviLopovi, ubojice i dvije nabijene puške (1998)
Odgovori
Autor Tema: Lopovi, ubojice i dvije nabijene puške (1998)

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Lopovi, ubojice i dvije nabijene puške (1998)
20.01.2010. u 09:55:41
Najbolji film svih vremena.

Ovaj film je totalno napravljen po mom ukusu i tu je počelo moje obožavanje Guy Ritchie-a. Mogu ga gledati 100 puta i uvijek mi je odličan. Gluma genijalna, a posebno kada znaš da je Vinnie Jones-u i Jason Statham-u to prvi film. Odlični likovi i najbolja radnja ikad, ovaj film ima sve i humora i akcije i odličan zaplet kao i fenomenalan kraj.

Vinnie Jones, bivši nogometaš naglog karaktera je na prvi dan snimanja došao direktno iz zatvora jer je noć prije razbio susjeda, a i na nogometnom terenu je jednom razbio navijača. Toatalno spaljen frajer i njegova lik u filmu kao da je rađen za njega.

Svi Ritchie-evi filmovi poslije mi nisu toliko fenomenalni kao ovaj.

Uz Pulp Fiction i Matrix, to je jedan kultni film koji bi novije generacije obavezno trebale pogledati (ukoliko nisu).

Korisnik

Ukupno postova: 1
Član od: 10.02.2010.
Odg: Lopovi, ubojice i dvije nabijene puške (1998)
10.02.2010. u 08:38:16
Di ces reci da Guy Ritchievi filmovi nisu dobri?

Evo ti odmah u tom stilu, ne znam jesi li gledao, Snatch (Zdrpi i brisi) snimljen odmah poslje lock stock and two smoking barrel, pa u 2008 rockenrola, koji mi je malo losiji od ova dva ali je na isti nacin sniman.

btw. lock stock and two smonikg barrel je odlican film, koji ima odlicnu glumacku postavu i samo taku pricu.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Lopovi, ubojice i dvije nabijene puške (1998)
10.02.2010. u 13:06:36
Nisam mislila da nisu dobri već da je njegov prvi Lock stock fenomenalan, iliti izvrstan, a svi poslije su vrlo dobri ali ne na tako visokoj razini.

Naravno da sam pogledala sve njegove filmove ali usporedbe radi, daleko najbolji je Lock stock.

Sherlock mi je također izvrstan....

Administrator

Ukupno postova: 41
Član od: 28.06.2009.
Odg: Lopovi, ubojice i dvije nabijene puške (1998)
13.08.2010. u 00:26:20
Di ces reci da Guy Ritchievi filmovi nisu dobri?

Evo ti odmah u tom stilu, ne znam jesi li gledao, Snatch (Zdrpi i brisi) snimljen odmah poslje lock stock and two smoking barrel, pa u 2008 rockenrola, koji mi je malo losiji od ova dva ali je na isti nacin sniman.

btw. lock stock and two smonikg barrel je odlican film, koji ima odlicnu glumacku postavu i samo taku pricu.


Snatch je stvarno ok film ali mi je daleko bolji Lock stock.... a rokenrolu nebi komentirao.
u svakom slucaju od nabrojanih jedino za Lock stock... kazem baš filmčina
Odgovori
Filmski forum Film Kultni filmoviLopovi, ubojice i dvije nabijene puške (1998)
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: