Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Odgovori
Autor Tema: Johnny Depp

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Johnny Depp
11.01.2010. u 09:33:55
Izvrstan glumac, specifična osoba i u kombinaciji sa Burtonom jedinstven duo.
Moram priznati da ga obožavam u bilo kojem žanru, što je teško reći za glumce u današnje vrijeme. Iznenađujuće dobar u Piratima, zastrašujući u Sweeny Toddu, odličan u Donnie Brascu i Blow-u.
Moji omiljeni su: From hell i Sleepy Hollow.

A što je napravio u nastavku Sin City-a i Alice, čekamo sa nestrpljenjem........


P.S. Sviđa mi se njegov privatni život i što je odabrao živjeti u Europi, i popljuvao Ameriku.

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Johnny Depp
18.01.2010. u 23:45:20
Izvrstan glumac, specifična osoba i u kombinaciji sa Burtonom jedinstven duo.
Moram priznati da ga obožavam u bilo kojem žanru, što je teško reći za glumce u današnje vrijeme. Iznenađujuće dobar u Piratima, zastrašujući u Sweeny Toddu, odličan u Donnie Brascu i Blow-u.
Moji omiljeni su: From hell i Sleepy Hollow.

A što je napravio u nastavku Sin City-a i Alice, čekamo sa nestrpljenjem........


P.S. Sviđa mi se njegov privatni život i što je odabrao živjeti u Europi, i popljuvao Ameriku.



Nikako da ti odgovorim


Johnny je jedan od meni boljih glumaca. Vratimo se unazad malo, i poster iznad kreveta..hehe (a kraj njega neizbježni Nick Carter i ne znam zašto Keanu Reeves). Da se razumjemo tada još nije bio viđen Gerard Butler . Johnny mi je oduvijek bio super, gluma odlična, njegov stil odjevanja,jednostavnost ma sve. Posebno ga volim u kombinaciji s Timom,mada njemu svaka uloga dobro ide i odlično ju odradi... Također ne mogu dočekati Alicu, to je valjda jedini film koji će biti dobar pri početku 2010 godine a gdje je taj 3 mjesec.....????

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Johnny Depp
27.01.2010. u 15:40:16
A preživjeti ćemo i do 3, mjeseca. valjda...

Interesira me i što su napravili sa nastavcima Sin City-a, jer se pojavljuje i Johnny Depp, a s njim nikada ne znaš što očekivati, tako da jedva čekam da ga vidim i tamo. A i ostalu glumačku postavu.

Korisnik
njoka

Ukupno postova: 5
Član od: 28.07.2010.
Odg: Johnny Depp
29.07.2010. u 14:00:06
Johnny Depp je odlican glumac,meni je osobno uvijek bio simpatican i omiljen.Pogledao sam podosta njegovih filmova i mogu rec da mi je najbolji dojam ostavio u Piratima s Kariba,jednostavno mu ta uloga savrseno lezi.Ne mogu zamislit nikog drugog da glumi Sparowa osim njega .Takodjer Depp je odlicno glumio u slijedecim filmovima-> Edward Scissorhands,Ed Wood,Sleepy Hollows,Sweeney Todd:TDBFS i Donnie Brasco.Ovo sto ste rekli da su Depp i Burton odlican dvojac je istina.Zajedno su snimili puno filmova i prakticki je Burton otkrio Deppa i njegov talenat,ali u zadnje vrijeme su stvari krenule nizbrdo,konkretno Charlie and chocolate factory i Alice in Wonderland.Na temelju toga bih predlozio Deppu da se odalji od Burtona jer po mojem misljenju on vise nije ono sto je bio.Jedva cekam da pogledam Deppove slijedece filmove,ponajvise Ranga i 4. dio Pirata s Kariba.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Johnny Depp
29.07.2010. u 23:30:40
Johnny Depp je odlican glumac,meni je osobno uvijek bio simpatican i omiljen.Pogledao sam podosta njegovih filmova i mogu rec da mi je najbolji dojam ostavio u Piratima s Kariba,jednostavno mu ta uloga savrseno lezi.Ne mogu zamislit nikog drugog da glumi Sparowa osim njega .Takodjer Depp je odlicno glumio u slijedecim filmovima-> Edward Scissorhands,Ed Wood,Sleepy Hollows,Sweeney Todd:TDBFS i Donnie Brasco.Ovo sto ste rekli da su Depp i Burton odlican dvojac je istina.Zajedno su snimili puno filmova i prakticki je Burton otkrio Deppa i njegov talenat,ali u zadnje vrijeme su stvari krenule nizbrdo,konkretno Charlie and chocolate factory i Alice in Wonderland.Na temelju toga bih predlozio Deppu da se odalji od Burtona jer po mojem misljenju on vise nije ono sto je bio.Jedva cekam da pogledam Deppove slijedece filmove,ponajvise Ranga i 4. dio Pirata s Kariba.




Misim da nije kod Burtona toliko da mu je krenulo nizbrdo već sada može raditi ono što želi jer iza sebe ima kvalitetan rad koji mu je priznat, a on i je svoju karijeru počeo u crtićima , čimi mi se u Dreamworksu ili nešto slično i njegova ljubav su uvijek bili crtići i oduvijek je želio napraviti svoju Trnoružicu što sad i bude napravio. Ima i love i ekipu koja će uvijek plaćati za njegove filmove.

Korisnik
njoka

Ukupno postova: 5
Član od: 28.07.2010.
Odg: Johnny Depp
30.07.2010. u 00:42:59
Naravno da mu nije krenilo nizbrdo sa ove financijske strane,ako tako gledamo krenulo mu je strahovito uzbrdo.Ovo na sto sam ja mislio je bilo sa umjetnicke strane,jer mislim da Burton vise nije ono sto je bio.Konkretno mislim da vise nikad nece napravit nesto kvalitetno kao sto su bili filmovi poput Edward Scissordhands,Batman,Ed Wood ili Big fish-a.

Korisnik
mad_max

Ukupno postova: 23
Član od: 08.01.2011.
Odg: Johnny Depp
14.03.2013. u 23:33:45
Na Pirate s Kariba sam se navukla samo zbog Johnnya... On je idealan Jack Sparrow, definitivno film nebi niti valjao bez njega. A da se ne ponavljam za ostale uloge, potpisujem sve već navedeno. Depp je zasigurno jedan od glumaca koji će ući u povijest.

Korisnik
steta

Ukupno postova: 23
Član od: 21.12.2015.
Odg: Johnny Depp
21.12.2015. u 21:20:54
jedan od najboljih glumaca svakako..moze sve glumit nema granica za njega
Odgovori
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: