Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Odgovori
Autor Tema: HALLOWEEN 2 [2009]

Korisnik
mario_efzg

Ukupno postova: 46
Član od: 25.09.2009.
HALLOWEEN 2 [2009]
02.01.2010. u 12:46:23
ne znam otkud da pocnem dragi moji forumasi...jer netko gledal "ovo"?
inace originalni Halloween [1978] je meni jedan od najdrazih horrora, filmova uopce, te jedan od najboljih filmova, ako ne i najbolji mog omiljenog redatelja JC-a. film je proslavio Jamie Lee Curtis, koja je nastavila glumiti u slasherima 80-ih, te je reprizirala svoju rolu u nastavku Halloween 2 [1981], koji nije bio dobar ko jedinica, ali je jos uvijek bio jeben horror i meni je nekako sjeo...
Rob Zombie me nekako iznenadio prvim filmom House of 1000 corpses [2003] ili kod nas preveden Ukleta kuca...nastavak HO1000C Devil's Rejects mi je bio ok...i mislim ja, bit ce nesto od Roba Zombiea...2007 je Rob Zombie snimio remake jednog od filmova kojem nije trebao remejk, Halloweena, ali ajd dobro, remejkovi su u modi...i kad sam mislio da je gluma dosegla dno dna s glumicom SCOUT TAYLOR-COMPTON koja je bila pandan Jamie Lee Curtis s ulogom Laurie Strode, evo ti, Rob Zombie snima Halloween 2...
jucer sam ga pogledao i morao sam nesto reci...citao sam svugdje su ga popljuvali...cek i najtvrdokorniji fanovi horrora su izlazili iz Cinea nakon odgledanih 40 minuta..ali ne, ja sam ja i morao sam ga gledati...
OTKUD DA GA POCNEM PLJUVATI?
puj smece jedno...Rob Zombie, seljacino umri u najgorim mukama smrade...a ti SCOUT TAYLOR COMPTON, zelim ti da te 10 crnaca jebalo i izjebalo mjesec dana u komadu pa onda ti vristi kucko jedna...e morao sam se olaksati kolko me ta kurvetina izivcirala najprije u prvom remejku Halloweena i sad opet jos je gora u nastavku...kucka antipaticna odvratna...
mislim da je to najgora filmska uloga IKAD i inace sam imun na glumce koji lose glume u horrorima, ali ta kuja...to je fakat DNO!!!
glasam za njen ban iz Hollywooda nek ide glumit u Etiopiju s crncima...
i jos onaj bijeli konj u filmu koji kurca nema veze s pricom te obitelj Michaela Myersa koja gleda dok on ubija, tj on zamislja da su kraj njega i onda on ubija na zelju svoje mame!!!!???? koji je to kurac?
ma Rob Zombie i Scout Taylor Compton i ostali zasluzni za ovaj izbljuvak koji se nemre nazvati filmom nek vas jebe onaj bijeli konju godinu dana ako treba da krepate i ne snimate ovakva govna koje jos pustate u kina i nazovete filmom...
evo tolko od mene, ako ima neko za rec sto nije receno, nek mi se pridruzi!!!
hvala
Odgovori
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: