Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Ostali filmoviUnderworld serijal...
Odgovori
Autor Tema: Underworld serijal...

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Underworld serijal...
01.01.2010. u 14:03:27
Dakle nedavno sam gledao prvi i drugi dio, i moram priznati da od svega mi je ostala ona scena sexa u drugom nastavku nekak najviše pred očima.
Oprostite što sam muško, ali svaka pohvala, mislim da je scena jako jako dobro napravljena.

I naravno pohvale za inspiraciju priče filma.

Korisnik
mario_efzg

Ukupno postova: 46
Član od: 25.09.2009.
Odg: Underworld serijal...
02.01.2010. u 12:51:18
prvi Underworld mi je bio super...bas sam se iznenadio filmom...i kak sam se nabrijavao za drugi, kad sam ga pogledao, totalno me spustio...kolko pamtim, efekti su bili sranje i nekako sam ostao razocaran (scene sexa se uopce ne sjecam)...i kolko sam negativno bio iznenadjen 2-ojkom, 3-ojka me pozitivno iznenadila...ocekivao sam manje, dobio vise...ne znam, mozda bi morao opet pogledati 2-ojku, mozda je to samo bio los mood...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Underworld serijal...
02.01.2010. u 18:47:14
Prvi dio mi je bio odličan, a drugi me razočarao. Nažalost, scene sexa sa ne sjećam i budem ponovo gledala sad jedan dan da se podsjetim. Sjećam se da mi je drugi dio bio malo previše nepotrebno zakompliciran. A treći nisam htjela gledati jer nema Kate Backinsdale i pretpostavila dam da je shit od filma. ALi pošto vas čitam, i kažete da se isplati pogledati treći dio, onda ću ga i pogledati.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Underworld serijal...
02.01.2010. u 18:50:32
E da.
Priča mi je odlična, i kako se palim na vampire od kada znam za sebe, nisam razočarana sa pričom čak mi je bila osvježavajuća. Pričajući o ovom serijalu baš sam dobila želju pogledati jedan pravi vampirski film. Nadam se da netko trenutno snima kakav takav. Rado bi vidjela napaljene vampire, žedne i krvave..........ufff

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Underworld serijal...
09.01.2010. u 01:58:18
Treći dio mi je ostao da ga pogledam.
A što se tiče efekata drugoga dijela, meni izgledaju poprilično u redu u usporedbi s prvim dijelom.

Sad još treći dio da pogledam, pa ćemo vidjeti.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Underworld serijal...
12.02.2010. u 12:43:55
Pogledala treći dio i nisam nešto posebno oduševljena. Malo sam zaspala i probudila se taman na kraj. Kako sam davno gledala prva dva dijela malo me bunila radnja ali onda na kraju sam skužila ko kome je šta i zašto.

Nije loš film i dobro je snimljen ali nema mi moje Kate pa se nisam mogla uživiti u priču, i nema ljudi u filmu, samo su vampiri i Lycani. Scena sexa u ovom dijelu nije niš posebno, moglo je biti i bolje, a onu iz drugog dijela još nisam pogledala (sram me bilo, ali budem).

Jedva čekam Daybreakerse da vidim šta su tamo napravili sa vampirima.
Odgovori
Filmski forum Film Ostali filmoviUnderworld serijal...
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: