Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Filmske nagradeGolden Globe Awards
Stranice: 1 2 Odgovori
Autor Tema: Golden Globe Awards

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Golden Globe Awards
20.01.2010. u 01:50:10
A navodno su si Jennifer Aniston i naš poslovnično omiljeni komad bili dosta prisni za vrijeme dodijela....vrijeme će pokazati.


Anchice pošto smo jedine ženske ovdje (barem mi se čini) ovo onda vjerojatno tebi pišem....

Kao prvo, danas ujutro čim sam došla na posao vidjela tvoj post koji sam čekala jer znala sam da češ bubnuti temu o haljinama, hehe...i izdvojila 30 min da ti odg..međutim moja internetska veza je spora na poslu i nije se poslalo, ne znam na koji način tako da ću skratiti na pola onog što sam htjela sve napisati...


Kao drugo, grrrrr...Ma šta ona ima raditi s našim Gerardom?? nije joj dosta bio Brad?? Nek snime film i bok i doviđenja bez ikakvih i kojekakvih dodira na takvim događanjima...fuj...
Ona je imala oke haljinicu ali onaj raspor je malo tu mač

Iskreno, nitko mi nije zapeo za oko posebno, Sandra,Zoe i Helly jednostavno lijepe kao i uvijek bez previše dotjerivanja...

A jedina haljina koja mi je bila jedino lijepa je od Elisabett Canalis (Clooney-jeva mala)

Jedine smo ženske koje brbljaju forumom, samo tako nastavi Ja čekam 3 ....

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Golden Globe Awards
20.01.2010. u 09:11:32
Kao drugo, grrrrr...Ma šta ona ima raditi s našim Gerardom?? nije joj dosta bio Brad?? Nek snime film i bok i doviđenja bez ikakvih i kojekakvih dodira na takvim događanjima...fuj...
Ona je imala oke haljinicu ali onaj raspor je malo tu mač

Iskreno, nitko mi nije zapeo za oko posebno, Sandra,Zoe i Helly jednostavno lijepe kao i uvijek bez previše dotjerivanja...

A jedina haljina koja mi je bila jedino lijepa je od Elisabett Canalis (Clooney-jeva mala)

Jedine smo ženske koje brbljaju forumom, samo tako nastavi Ja čekam 3 ....



Nemoj me previše ohrabrivati jer će me dečki ovdje izopčiti....ja uvijek imam komentara na sve,a i ovak se kontroliram...hihihihih...

Za haljinu se slažem da je bila najljepša...ali ono nije bilo ekscesa ko što bude na Oscarima kada se pojavi Sarah Jessica Parker i Bjork u nebulozama i obješenim labudima......

A Aniston mi je inače jako draga, i uvijek onako lijepo obučena tak da joj ovaj razrez na haljini nije trebao ali dobro. A za Gerard ti je to reklamni trik, navodno su ih oragnizatori stalno gurali da budu zajedno, da zajedno sjede i slično. Tak da nisu zajedno. Ali mi ne bi bile zadovoljne da bude s bilo kim, kada malo bolje razmisliš. Pa ak već i mora biti se nekim onda može i s njom ona je barem normalna i draga....kad mu već ja nisam blizu....šmrc....
Bolje nego ona opičena Evan Rachel Wood ili neka klinkica, ne bi mu pasale......
E sad se ja osjećam ko klinkica.. ali nema veze, dok god ne lijepim postere po kući, dobra sam......

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Golden Globe Awards
20.01.2010. u 10:43:19
Nemoj me previše ohrabrivati jer će me dečki ovdje izopčiti....ja uvijek imam komentara na sve,a i ovak se kontroliram...hihihihih...

Za haljinu se slažem da je bila najljepša...ali ono nije bilo ekscesa ko što bude na Oscarima kada se pojavi Sarah Jessica Parker i Bjork u nebulozama i obješenim labudima......

A Aniston mi je inače jako draga, i uvijek onako lijepo obučena tak da joj ovaj razrez na haljini nije trebao ali dobro. A za Gerard ti je to reklamni trik, navodno su ih oragnizatori stalno gurali da budu zajedno, da zajedno sjede i slično. Tak da nisu zajedno. Ali mi ne bi bile zadovoljne da bude s bilo kim, kada malo bolje razmisliš. Pa ak već i mora biti se nekim onda može i s njom ona je barem normalna i draga....kad mu već ja nisam blizu....šmrc....
Bolje nego ona opičena Evan Rachel Wood ili neka klinkica, ne bi mu pasale......
E sad se ja osjećam ko klinkica.. ali nema veze, dok god ne lijepim postere po kući, dobra sam......


Hahaha, predobra si! Mislim da smo ja i ti jače nego njih par muških ovdje Mogle bi otvoriti temu o haljinama na crvenom tepihu posljedne 3 godine, pa da vidiš
Je Aniston je dosta dobra, mala bez skandala...Vjerujem da je to samo trik radi bolje zarade na filmu..I imaš pravo,bolje ona nego svestrana posvuduša Lindsay Lohan

Bolje da se osijećaš kao klinkica nego staarije i jel to meni ide za ljepljenje postera na post s Johhny-em Deepom ?? Ja bi si samo stavila poster od "Avatara" trenutno

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Golden Globe Awards
20.01.2010. u 10:56:53
Hahaha, predobra si! Mislim da smo ja i ti jače nego njih par muških ovdje Mogle bi otvoriti temu o haljinama na crvenom tepihu posljedne 3 godine, pa da vidiš
Je Aniston je dosta dobra, mala bez skandala...Vjerujem da je to samo trik radi bolje zarade na filmu..I imaš pravo,bolje ona nego svestrana posvuduša Lindsay Lohan

Bolje da se osijećaš kao klinkica nego staarije i jel to meni ide za ljepljenje postera na post s Johhny-em Deepom ?? Ja bi si samo stavila poster od "Avatara" trenutno

Za ljepljenje postera nisam mislila baš da sada lijepiš postere (barem se nadam) nego si me podsjetila na te dane kada se čitao Bravo i lijepili posteri....i kada su svi ti muški,a i ženske bili obučeni od glave do pete. A lako sada klincima kada svako malo netko se slika razgolićen.

Upravo se pokušavam sjetiti koga sam ja imala na zidu sobe ali ne ide. Znam da je bio Mel Gibson aka Mad Max i Johnny Depp, ali znam da ih je još bilo, ali ne mogu se sjetiti. E da bio je Bon Jovi........jel se ti možeš sjetiti svih svojih postera?

Znam sigurno da nisam imala Mili Vanili i slično......hahahahahahahahaahaha...otkud mi to sad nemam pojma ali baš je smiješno...
Stranice: 1 2 Odgovori
Filmski forum Film Filmske nagradeGolden Globe Awards
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: