Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Filmske nagradeGolden Globe Awards
Stranice: 1 2 Odgovori
Autor Tema: Golden Globe Awards

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Golden Globe Awards
17.12.2009. u 11:26:50
Svi ste vjerojatno vidjeli nominacije pa ako ko želi malo komentirati...

Drago mi je da su Avatar i Gadovi nominirani za najbolji film, iako ne očekujem da će Avatar biti u ozbiljnoj konkurenciji jer iako su kritike odlične, rijetko dodijeljuju fantastičnim filmovima nagradu za najbolji film. Naravno, za efekte je zicer.
Julia Roberts iako odlična glumica u Duplicity mi nije baš nešto posebno doradila posao, no možda mi je mišljenje oblikovao jako loš film......

Iako nisam još pogledala sve filmove, drago mi je i za Robert Downey-a jer mi je kao glumac odličan i veselim se pogledati Holmesa....

Kako su globusi najava za Oscara, jako me zanima da li će Avatar dominirati u nominacijama za Oscara....
Nikada neću prežaliti što Matrix te godine nije osvojio Oscara za najbolji film.

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Golden Globe Awards
17.12.2009. u 11:41:27
Trenutno sam još uvijek pod dojmom Avatara, tako da mi se čini da bi upravo taj film trebao "pokupiti" sve nagrade

No, kako i James kaže:

Ozbiljnu pozornost treba obratiti na tehnički dio posla, vizualne efekte i fotografiju, zvuk, glazbu… to je divno djelo. No, Akademija ne pokazuje veliki interes za znanstveno-fantastične filmove. Vidjet ćemo. Moguće…

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Golden Globe Awards
17.01.2010. u 21:16:48
Moji favoriti za večeras:
Avatar, Inglorius Bads, Sandra Bullock, Woody Harrelson i True Blood.

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Golden Globe Awards
17.01.2010. u 22:19:29
Moji favoriti za večeras:
Avatar, Inglorius Bads, Sandra Bullock, Woody Harrelson i True Blood.


Avatar

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Golden Globe Awards
17.01.2010. u 22:21:35
Ja sam još uvijek po dojmom, pa: Avatar.. Ali čini mi se da će "Narednik James" dosta toga "pokupiti"

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Golden Globe Awards
18.01.2010. u 08:46:35
Ja sam još uvijek po dojmom, pa: Avatar.. Ali čini mi se da će "Narednik James" dosta toga "pokupiti"



I meni se činilo da će James pokupiti dosta toga ali evo zadovoljna sam sa dobitnicima. Po meni svi su zaslužili.....i jako mi je drago za Robert Downey-a i za lika iz Baadsa (Christoph Waltz) stvarno je odlično odglumio. Blind side nisam gledala ali čujem da je Sandra Bullock fantastično odradila, mislim da joj je to prva dramatična uloga....
A lik iz Dextera mi je odličan i drago mi je da je dobio, iako možda je čak utjecalo što je obolilo od raka, ali svejedno, frajer glumi fantastično.

Press

Ukupno postova: 15
Član od: 03.11.2009.
Odg: Golden Globe Awards
18.01.2010. u 19:02:48
Ja sam i više nego zadovoljan Globusima. Nakon nagrada američke kritike sam bio malo pod strepnjom da će moje prognoze "izvisiti" ali ipak se pokazalo da sam u pravu.
Sad se samo nadam da će akademiji biti mjerodavnije mišljenje stranih dopisnika od "domoljublja".
Bilo kako bilo, moja nadanja su sasvim ispunjena a moje mišljenje globusima potvrđeno.

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Golden Globe Awards
19.01.2010. u 09:35:48
Ipak sam žensko pa ću malo prokomentirati haljinice. Ove godine su mi sve bile fantastične bez ispada sa nebuloznim čipkama i visećim zavjesama. Osim naravno Mariah Carey ali tak i onak ona nije normalna. I Halle Berry, opet mrak haljina i cice u prvom planu.


A navodno su si Jennifer Aniston i naš poslovnično omiljeni komad bili dosta prisni za vrijeme dodijela....vrijeme će pokazati.


Anchice pošto smo jedine ženske ovdje (barem mi se čini) ovo onda vjerojatno tebi pišem....


evo linka sa Halle Berry, nemogu staviti sliku...


http://justjared.buzznet.com/photo-gallery/2409597/halle-berry-golden-globes-2010-presenter-04/
Uredio Leonida, 19.01.2010. u 09:37:18

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Golden Globe Awards
19.01.2010. u 10:31:43
I Halle Berry, opet mrak haljina i cice u prvom planu.


) da da, nije prošlo bez komentara )

Zlatni "globusi" na Zlatnim globusima )

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Golden Globe Awards
19.01.2010. u 10:54:20
Pa kak ja to nisam vidjela.......sorry

ali opet ne mogu tamo komentirati, a ja bi na lakat propričala......
Stranice: 1 2 Odgovori
Filmski forum Film Filmske nagradeGolden Globe Awards
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: