Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Stranice: 1 2 3 Odgovori
Autor Tema: Vaši prijedlozi

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Prvi aprilililililili
01.04.2010. u 08:41:13
Svaka čast na ideji i hrabrosti vezano za članak o vampirčeku kaj je sletio u Zg.
Nadam se da mlađahna populacija neće stvarno opsjedati hotele u potrazi za Patinssonom....
Nisam htjela komentirati ispod članka da vidimo da li će se tko od ekipe upecati..


hahahahahahahah....odlična fora......

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Prvi aprilililililili
01.04.2010. u 09:50:50
Svaka čast na ideji i hrabrosti vezano za članak o vampirčeku kaj je sletio u Zg.
Nadam se da mlađahna populacija neće stvarno opsjedati hotele u potrazi za Patinssonom....
Nisam htjela komentirati ispod članka da vidimo da li će se tko od ekipe upecati..


hahahahahahahah....odlična fora......



Jel da? Odlično je..pohvala dečkima Tko zna, možda djevojke već opsjedaju hotele

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Vaši prijedlozi
01.04.2010. u 11:39:59
Dobra je ova i na večernjakovom portalu....Kerum nam poklanja Avatara na htveju za Uskrs...

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Vaši prijedlozi
29.04.2010. u 06:53:12
Poštovana gospodo.
Da li je moguće nakon što postam reply, da me ne vrati na prvu stranicu tog topica, nego da me premjesti na upravo postani reply?

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Vaši prijedlozi
28.05.2010. u 11:43:42
Dragi moji,

skrenula bi vam pozornost na jednu greškicu koja vam se potkrala ( i vama i Studiu iz Jutarnjeg)
Naime, film koji je na rasporedu u ponedjeljak na rtl-u Neprijateljska linija ili ste stavili krivu sliku i podatke o glumcima jer ste naveli film Behind enemy lines, ili ste napisali pogrešnu radnju filma. Radnja filma Behind enemy lines sa Owenom Wilsonom i Gene Hackmanom nije ova koja piše na portalu. E sad ne znam na koji točno film se misli.

I kako to da nsite stavili pod preporuku film Sedam, koji je na rtl-u u nedjelju? (o.k. ukusi se razlikuju ali već kad vam pišem da i to spomenem)


Lijepi pozdrav



Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Vaši prijedlozi
29.05.2010. u 22:03:18
Uf, tenks Izgleda da dosta medija ima krivu informaciju... Naziv filma ok, screenhotovi nesto sasvim drugo, sinopsis treći itd... Ispravit ćemo...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Vaši prijedlozi
11.06.2010. u 11:09:20
Najte se ljutiti ali čini mi se da vam se potkralo pod rubrikom Uskoro u kinima, filmovi koji su ovaj tjedan na TV-u.

Ja vam to sa svom ljubavlju javljam, jer koliko ovdje visim osjećam se članom uredništva...

Korisnik
stomugromova

Ukupno postova: 5
Član od: 01.07.2010.
Odg: Vaši prijedlozi
01.07.2010. u 16:42:41
Koliko ja vidim kao nov clan, ima dobrih stvari moze se ponesto naucit, samo steta sto nije toliko aktuelan koliko vidim, ali polako, sve u svemu ja cu bit na tome da vas forum izraste u jos bolji i posjeceniji....

Korisnik

Ukupno postova: 3
Član od: 24.05.2010.
Odg: Vaši prijedlozi
05.07.2010. u 23:34:57
Imam prijedlog u vezi nagradnih igara.

Naime, primjetio sam da se neka imena dosta cesto ponavljaju među dobitnicima.
Slucajnost, sreca ili nesto trece, ne bih sad ulazio u rasprave, ali budite fer pa unesite neko pravilo - tipa da postoji neki razumni vremenski razmak između osvojenih nagrada.

Znam da cete reci da sam ljubomoran i slicne asocijacije - u redu, samo sam covjek, naravno da bih rado i ja osvojio nesto - no s druge strane, stvarno mislim da bi bilo posteno da i drugi korisnici (a vjerujem da ih ima poprilicno) dođu na red.

Eto, toliko od mene, nadam se da cete uvaziti moj prijedlog

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Vaši prijedlozi
14.07.2010. u 23:24:31
Pozdrav i hvala na primjedbi!!

Sustav odabira trenutno radi na "random" bazi, a to što se dobitnici mogu ponoviti u većini slučajeva ovisi o broju sudionika igre i parametrima za izbor poklona.

No, trenutno se radi na usavršavanju metode odabira dobitnika zbog sve većeg broja mogućih kombinacija. Dat ćemo sve od sebe da se takve greške više ne dogode.
Stranice: 1 2 3 Odgovori
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: