Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Aktualni filmovi2012 stvarno dobar ili ?
Odgovori
Autor Tema: 2012 stvarno dobar ili ?

Administrator

Ukupno postova: 41
Član od: 28.06.2009.
2012 stvarno dobar ili ?
16.11.2009. u 01:40:42
Jel netko gledao film?

kakvi su dojmovi?

Press

Ukupno postova: 15
Član od: 03.11.2009.
Odg: 2012 stvarno dobar ili ?
19.11.2009. u 15:31:17
Jel netko gledao film?

kakvi su dojmovi?


Sjećam se kada je Pearce Brosnan u Danteovom peaku u jednom trenutku onim "moćnim" terencem gazio preko lave što je bilo popraćeno žamorom negodovanja u dvorani....sve dok netko nije viknuo to su garant SAVA KRANJ GUME, na što su svi prasnuli u totalni smijeh.

Ovdje će svaki ozbiljniji promatrač filma zaključiti......NAJBOLJA 3G MREŽA NA PLANETI! POTVRDIO FER! Ozbiljno sam to pomislio u datom trenutku, žao mi je što sam prekulturan pa to nisam dreknuo na glas.
A scena na koju referiram samo je jedna u nizu bizarnosti prije i poslije.
Meni je film totalno razočarenje jer sam ga fakat isčekivao.
Naprosto, ovaj puta sam se zaista pomirio da svaki puta kada Hollywood kuha nekakav populistički žanr masovne produkcije, natrpan hrpom imena u kojem jednu od uloga tumači i američki predsjednik...nemoguće je moguće a pod parolom to je samo film i zabava.
Ponekada mrzim Hollywood zbog takvog pristupa dramskoj umjetnosti a nadam se da zahvaljujući sve jačem scenarijskom razvoju računalnih igara si to u doglednoj budućnosti takve propuste Hollyshitovski producenti više neće moći dopuštati.
Ako ovaj film samo i prismrdi nominaciji za film godine, scenario ili režiju....odo u teroriste i raznjet ću se bombom nasred Hollywood boulevarda.

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: 2012 stvarno dobar ili ?
08.12.2009. u 17:19:16
Odlični efekti, to je sve što ću napisati. Što se tiče Cusack-ovog lika, frajer bi mogao biti novi Superman, bez zajebancije!!!! Film je trebao imati naslov "Superman 2012" (bez pretjerivanja)!!

Korisnik

Ukupno postova: 37
Član od: 16.12.2009.
Odg: 2012 stvarno dobar ili ?
16.12.2009. u 23:52:37
nemate vi pojma, film je odličan. Iako traje negdje 2.5 sata toliko je dobar da te cijelo vrijeme drži u filmu

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: 2012 stvarno dobar ili ?
23.12.2009. u 09:40:35
Zbog dobrih efekata i glumačke postave film bi bio dobar kada ne bi bio toliko predvidljiv i patetičan. Da su izbacili moralne govore, pobili par gl.likova ili barem psa,ubacili par fora ili dosjetljivih dijaloga i izmijenili kraj onda bi bio možda dobar film. Jer za vrijeme filma imala sam osjećaj kao da sam to već gledala, malo Impact pointa, malo Danteov vrh, ne mogu se sjetiti svih naziva filmova.... da me netko pitao nakon 45 minuta filma kako će završiti ja bi mu rekla točno tko će preživjeti i pogodila bi 100 posto. I zato mi je film loš. U današnje vrijeme kada radiš filmove koji su već izlizane tematike onda film mora imati barem jednu stvar drugačiju od već viđenog.....
I još samo, sin od gl. junaka se zove Noah, ma trebao je on spasiti cijelu stvar, a ne samo pomagati. Mislim ,,,,halooooooo....

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: 2012 stvarno dobar ili ?
23.12.2009. u 09:41:58
E zaboravih spomenuti...
Najjači i daleko najbolji od svih sličnih filmova je i dalje Armagedon....

Administrator

Ukupno postova: 41
Član od: 28.06.2009.
Odg: 2012 stvarno dobar ili ?
29.12.2009. u 19:25:28
E zaboravih spomenuti...
Najjači i daleko najbolji od svih sličnih filmova je i dalje Armagedon....


Da Armagedon je neuništiv film svakako.

Još nisam gledao 2012, svi ga hvale radi efekata a pljuju po glumi, radnji i predvidivosti filma. Nikako da ga pogledam jer mislim stalno da cu se razocarati ako je dobar samo radi efekata. efekata sam se nagledao a i svi znamo da je danas tehnologija dosla do te granice da me vise nista ne moze iznenaditi sto se tice efekata.

Ono sto me odbija od tog filma je sto svi pljuju po priči a hvale efekte

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: 2012 stvarno dobar ili ?
31.12.2009. u 00:14:41
Meni je loša gluma, pogotovo od Amande koja ima istu facu u cijelom filmu (kao da se smije) svaka čast ženi, al nije joj dobar film dan...Efekti nisu tako jako loši a ni toliko dobri,zaista ne kužim čemu tolika hvala efektima?? Od kad sam pogledala Avatar svi filmovi mogu se sakriti sa efektima
Odgovori
Filmski forum Film Aktualni filmovi2012 stvarno dobar ili ?
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: