Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Ostalo Off topicBezvezni topic...
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Odgovori
Autor Tema: Bezvezni topic...

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
11.05.2010. u 13:28:55
Ma užasna je, vidi se da je htio poljubiti balkanku da vidi kak je to vidiš da ima otvorene oči dok ju ljubi..šta misliš zašto??

Kao da nije mogao do Zagreba doći?? E moj Gerry ....

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Bezvezni topic...
14.05.2010. u 20:00:33


Carnivora?? koliki je tvoj LCD???

82 cm. Al bude i kod mene dobro. Ak ti je LBP bio ok u HD-u odnosno 720p onda bude i Avatar.

:P

Joj kaj me dugo nije bilo...

E gledam stalno Gospodare Prstenova...cini se da me ulovila manija ko buraza mog...
A knjigu ne pustam iz ruku...

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
15.05.2010. u 10:54:00
E gledam stalno Gospodare Prstenova...cini se da me ulovila manija ko buraza mog...
A knjigu ne pustam iz ruku...

Lijepo, nama je sad fora zadnjih 3-4 dana upaliti Gospodare, i zaspat uz njih Takvo je vrijeme valjda, za ništa..Zabit se u kuću i gledat film ili čitati knjigu... Nadam se skorom viđenju gospon Carnivora...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
17.05.2010. u 09:25:37
Eto i da napravim mali prijavak; ništa od filmova ovaj vikend (Plan B....odgledala, ali to ne računam pod film) ali zato sinoć u kaljuži do koljena i Barbie rozom kabanicom klimala glavom na Metallicu........bilo fenomenalno....dečki razvaljuju......

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
17.05.2010. u 10:04:34
Eto i da napravim mali prijavak; ništa od filmova ovaj vikend (Plan B....odgledala, ali to ne računam pod film) ali zato sinoć u kaljuži do koljena i Barbie rozom kabanicom klimala glavom na Metallicu........bilo fenomenalno....dečki razvaljuju......


Oho.. Na Metallici si bila?? Zašto Barbie kabanica (fora )...Čitam da je bez obzira na vrijeme bilo odlično...Daj nam još doživljaja...

Ja sam gledala Robina Hooda u petak u kinu...Moraš gledati da nam napišeš recenziju za Dove nagradnu igru

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
17.05.2010. u 10:21:56
A moram prvo pogledati Robin Hood pa budem napisala kakvu recenziju ali mi ne idu baš najbolje. To mariola najbolje uvijek napiše, onak točno kak i ja mislim ali on to ljepše napiše.

A Metallica je bila zafrkancija kak treba ići u kabanicama a ja uvijek pozitivna kao bude prestala padati kiša do tada, a za svaki slučaj ponijeti ću od kćeri kabanicu (Barbie, rozu sa cvjetićima) jer nemam nikakavu drugu. I onda me seka nešto zafrkavala kao ono da ću biti uočljiva među metalcima i tako na kraju ja stvarno otišla sa rozom kabanicom. Još sam se zafrkavala da će mi ili netko platiti pivu ili razbiti. Na kraju sam dobila par komplimenata da sam slatka od nekih nepoznatih, a poznati koje smo slučajno sreli nisu mogli vjerovati da sam stvarno to obukla pa su me slikali sa mobitelima i fotićima......ma ludnica.....mogu si misliti šta su ovi kaj me ne poznaju mislili,ono "a kud je ova plavuša zalutala".... u biti sama sa sobom sam se sprdala... "a i morala sam si fizuru zaštiti od kiše, kaj neeeee ...šatro ipak je taft skup.......kaj neeeeeeee......."
to se ja opet sprdam ali ne znam kak napisati taj zagrebački naglasak

A dečki su stvarno dva sata pržili i ono ne možeš vjerovati koji filing....nisam ono jako veliki fan ali muž je, pa uz njega i ja naučila i zavoljela. Šta rade na gitarama, ma nevjerojatno..

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
17.05.2010. u 11:26:02
Ja da sam te vidjela u masi tamnih i crnih ljudi, poznam li te ili ne, slikala bi te garant u toj rozoj Barbie kabanici Možda vidimo gdje slike na portalu nekom, sad ću barem znati tko si Ajd drago mi je da si bila. Dugovječna Metallica, nisu loši dečki.. Mene ipak privlači više David Guetta i Fatboy Slim zasada, samo financijska sredstva mi ne dopuštaju (Možda da nisam išla u kino toliko,sad bi imala za kartu)

A mariolu isto čekam da pročitam njegovu recenziju..Ima čovjek smisla

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
17.05.2010. u 12:04:26
A uvijek radim budalu od sebe.....treba se zekati u životu a ne kukati..

NE idem ti ja baš po koncertima jer mi je tlaka stajati toliko dugo, pa se jednom u 10 g. odlučim. A i skup je to sport, a i radije odem u kino. Još da mi je bliže kino, mislim da bi ostavila pola plaće.

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Bezvezni topic...
17.05.2010. u 13:00:24
A uvijek radim budalu od sebe.....treba se zekati u životu a ne kukati..

NE idem ti ja baš po koncertima jer mi je tlaka stajati toliko dugo, pa se jednom u 10 g. odlučim. A i skup je to sport, a i radije odem u kino. Još da mi je bliže kino, mislim da bi ostavila pola plaće.


Nažalost sad ih je sve više i više (na koncerte mislim) zašto prije nisu toliko bili u RH kad je bilo malo više novaca??
Je, skupo je dosta otići u kino...Ima onih koji samo karte plate pa ne jedu kojekakve gluposti kao ja, to se već isplati...A ja ne mogu bez kokica i nachosa..Te poslije kina u McDonald's obavezno...Užas, al eto..To mi je veći gušt nego izaći van i biti među masom, gledati sponzoruše i neke seljačine koji su pijani...

Korisnik
Leonida

Ukupno postova: 218
Član od: 10.11.2009.
Odg: Bezvezni topic...
19.05.2010. u 12:45:28
Ja da sam te vidjela u masi tamnih i crnih ljudi, poznam li te ili ne, slikala bi te garant u toj rozoj Barbie kabanici Možda vidimo gdje slike na portalu nekom, sad ću barem znati tko si Ajd drago mi je da si bila. Dugovječna Metallica, nisu loši dečki.. Mene ipak privlači više David Guetta i Fatboy Slim zasada, samo financijska sredstva mi ne dopuštaju (Možda da nisam išla u kino toliko,sad bi imala za kartu)

A mariolu isto čekam da pročitam njegovu recenziju..Ima čovjek smisla



Ja skrivam identitet ko zmija noge... tu si dam oduška pa pišem o Sumrak sagi, pa me onda sram da me neko čita ko me pozna ..... a da ovdje postoji mogućnost pm, pa bi ti ja i poslala slikicu da vidiš (u tebe imam povjerenja)

I čitajući Carnivoru i o njegovom stalnom čitanju LOTR, onda i ja mogu podijeliti da sam opet na trećem dijelu Sumraka.(već valjda 5 put)....nabrijavam se na 01.07. i filmu Eclipse.
Odgledala sve moguće talk show-ove o njima i imam trenutno sve nove i najvažnije informacije o ekipi i novim scenama....i onda mogu preživjeti nekak do 01.07.

A u normalnom dijelu moga svijeta čekam da pogledam Robin Hooda, Green Zone i nekako se veselim Jacuzzi Expressu. Znam da je čudno ali kad volim Cusaka još od davnina, a nije dugo imao neki film. Mada predviđam da ovaj ne bude bio baš nešto..
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Odgovori
Filmski forum Ostalo Off topicBezvezni topic...
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: