Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Ostali filmoviFilmovi po video igrama.
Stranice: 1 2 Odgovori
Autor Tema: Filmovi po video igrama.

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Filmovi po video igrama.
22.09.2009. u 10:32:05
Spomenut cu Resident Evil i Silent Hill.
Iako ih ima jos, pa me zanima kakva su vasa misljenja o njima.

Po meni ni jedan film nije uspio vjerno prenijeti atmosferu igre, iako po meni je Silent Hill odradio bolji posao.

Otvaram raspravu: ^^

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
22.09.2009. u 12:44:28
hm..
nisam igrao niti jednu koju si naveo tako da ne znam... ali oba filma su za pohvaliti, uz naglasak na silent hill..

No:

Mortal Kombat - nisu trebali raditi film, igrica je bila dovoljna sama po sebi.. I, kako se OVO može mjeriti sa igrom:



Super Mario Bross - zašto kvariti jednu od najboljih igara svih vremena - lošim filmom?



Lara croft - svaka čast igrici, ali nema tog kompjutera koji bi napravio nešto seksipilnije od Angie



Doom vs Doom the Movie ?



Hm... zapravo nema nekog pravila.. Igra je igra, a film je film... Desi se tu i tamo da je film bolji od igre, ali to opet ovisi o pojedincima...

Administrator

Ukupno postova: 41
Član od: 28.06.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
22.09.2009. u 14:39:00
Spomenut cu Resident Evil i Silent Hill.
Iako ih ima jos, pa me zanima kakva su vasa misljenja o njima.

Po meni ni jedan film nije uspio vjerno prenijeti atmosferu igre, iako po meni je Silent Hill odradio bolji posao.

Otvaram raspravu: ^^


Po meni je Resident Evil ispunio očekivanja i u svakom slučaju mi je film odlično odrađen. Sami tok filma po meni je ok i tek pred kraj se vide malo žešće stvari oko tih mutanata tako da dobar dio filma te drzi nezivjesnost jer svaki čas očekuješ nešto.

E sad sto se tiče količine zombija i svega sto je mutiralo mi je točno TAMAN, ni previše ni premalo baš mi paše.

Od svih filmova što su rađeni po igrama ovaj mi je jedini bio pun pogodak.
Za ostale nastavke neću ništa komentirati jer prvi mi je bio dovoljan, što se mene tiče ostali nastavci mi nisu bili potrebni.

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
22.09.2009. u 15:31:02
Ides kak sam na Laru zaboravio. Je Angie je mrak, ali novi model izabran sa strane gamera mi je bolji:

http://www.ripten.com/2008/08/12/the-new-lara-croft-is-ridiculously-sexy/

Administrator
bukky

Ukupno postova: 82
Član od: 28.06.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
22.09.2009. u 22:14:01
Ides kak sam na Laru zaboravio. Je Angie je mrak, ali novi model izabran sa strane gamera mi je bolji:

http://www.ripten.com/2008/08/12/the-new-lara-croft-is-ridiculously-sexy/

o da, da...

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
22.09.2009. u 23:39:16
Zenska je mrak. A onaj filmic do dokazuje. C c c, a te kad cujem onaj naglasak. Uf...

Administrator
Anchica

Ukupno postova: 117
Član od: 29.06.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
24.09.2009. u 22:57:55
Ma šta vam je?? Nema do Angie Ova možda je zgodnička, ali Angie je dalekooo bolja i sexipilnija

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
25.09.2009. u 06:48:21
Gle Anchy, Angy je Angy, ali ova ženka ima nekaj. Ono kaj me tjera da zavijam po noći.
Nekak mi je bolja. Angy mi je isfurana i ono...uvijek se sjetim njezinih prijašnjih filmova gdje su glavni epiteti njezine grudi( mislim i u TR su...).
A ova koka je nova, bolja, gipkija...

Ma znaš kaj mislim...

Korisnik
mario_efzg

Ukupno postova: 46
Član od: 25.09.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
25.09.2009. u 17:25:36
filmovi po igrama hmmm...street figther sa van damme-om i mortal kombat su bili jedni od prvih...sad ih se nakotilo vec ko mladih macaka...ja bi samo htio spomenuti i neka ekstremna sranja kao sto je house of the dead i alone in the dark, koje potpisuje niko drugi nego Uwe Boll...debil..to ti je kad das glupom svabi kameru u ruke i budala napravi takve bljuvotine...sad mi je pala na pamet i bloodrayne, koju je rezirao ajd pogodite - Uwe Boll...koja seljacina, ta Bloodrayne je takvo govno, kad sam gledal to jedva sam cekal kraj, u biti ne znam ni dal sam ga docekal...a zamislite, postoji i nastavak tog sranja - Bloodrayne 2 koji nisam gledal (a niti necu)-rezija isto ajd pogodite Uwe Boll, samo sto je B2 direct to video...a sad na IMDB-u vidim i Bloodrayne 3 koji dolazi 2010...imate jedan pokusaj za pogodit ko je redatelj?!

Korisnik
Carnivora

Ukupno postova: 178
Član od: 01.09.2009.
Odg: Filmovi po video igrama.
25.09.2009. u 20:56:24
Uwe Boll?
Stranice: 1 2 Odgovori
Filmski forum Film Ostali filmoviFilmovi po video igrama.
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: