Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Odgovori
Autor Tema: Kathleen Kennedy

Korisnik
jack-bauer

Ukupno postova: 4
Član od: 27.06.2011.
Kathleen Kennedy
12.07.2015. u 16:58:09
Od malih nogu otkad pratim film ispočetka nisam toliko pozornosti pridodavao imenima glumaca, redatelja, scenarista, a kamoli filmskih producenata. Međutim, kako je to išlo dalje počeo sam ipak malo pozornije pratiti ta imena, i jel' u svom tom neznanju počeo sam onako pomalo kužiti da se iza puno dobrih filmova uvijek nekako ponavljaju slična imena,. I tako sam recimo nakon Harrisona Forda, Stevena Spielberga i Aarona Sorkina počeo sve više u rubrici producer ili executive producer gledati ime - Kathleen Kennedy. I zapanjujuće je ljudi moji iza koliko dobrih filmova stoji ova dama.Pogledajte samo neka imena iz tog spiska - E.T., Indiana Jones, Back to the future, Gremlins, Jurassic Park, Schindler list, Star Wars, itd, itd. Lista je stvarno impresivna i zaslužuje svaki respect.Zamislite ovaj podatak - na top ljestvici 50 najuspješnijih producenata svih vremena, Kathleen Kennedy se nalazi na 4. mjestu, a njen 31 film do sada je zaradio preko 3 milijarde dolara !!!. Tako da moj naklon do poda za sve to što je ostavila iza sebe. I dakako, nadam se novim filmovima sa njenim imenom na špici.
Odgovori
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: