Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Film Naj filmoviKorejski filmovi
Odgovori
Autor Tema: Korejski filmovi

Korisnik
sainfeld

Ukupno postova: 2
Član od: 29.01.2015.
Korejski filmovi
30.01.2015. u 14:47:11
Veliki sam fan korejskih filmova već dugi niz godina,pogledao sam priličan broj filmova korejske produkcije, naročito akcija i trilera. Pojedini naslovi u potpunosti posramljuju mainstream američku produkciju pa bih volio da se jave oni koji su pogledali neke od korejskih filmova. Možemo razmijeniti iskustava i preporučiti jedni drugima filmove. Javite se.

Korisnik
sainfeld

Ukupno postova: 2
Član od: 29.01.2015.
Odg: Korejski filmovi
10.02.2015. u 10:46:49
Jedna preporuka svim ljubiteljima filmova o kockanju i kartaškim prevarantima.... jučer sam pogledao film Tazza: The hidden card, vrlo zanimljiv film za one koje zanima taj tip filma.
Istina, problem mogu predstavljati karte i kartaška igra koju su nama potpuno nepoznati ali svejedno....tko voli neka pogleda.
Korejski filmovi mogu na prvo gledanje izgledati nekako čudno u odnosu na mainstream produkciju ali vjerujte, tu ima pravih dragulja pa ću nabrojiti neke od filmova koje sam gledao a koji su na mene ostavili izvanredan dojam....
The man from nowhere,Cold eyes, The Berlin files, The Yellov sea, I saw the devil, New world, Hwayi: A monster boy, Unjust, The client, A dirty carnival....
Odgovori
Filmski forum Film Naj filmoviKorejski filmovi
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: