Moj Film na Facebooku Moj Film na Twitteru
Filmski forum Portal Moj Film Pitanja i prijedloziKino usluga (delikatna situacija)
Odgovori
Autor Tema: Kino usluga (delikatna situacija)

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 07.01.2013.
Kino usluga (delikatna situacija)
07.01.2013. u 22:50:10
Postovani dobro vecer... imao bih jednu uslugu... neznam gdje da pitam pa pitam na forumu... evo ovako... htio bih zaprositi svoju djevojku u vasem kinu na datum 05.04.2013... E sad dolazimo do onoga "delikatnoga" odradio bi jedan film, u kucnoj radionici, cca 5-6 minuta trajanja... (umjesto reklama bih htio da traje moj film, da se ne poremeti tijek aktualnog filma)
Ukratko: na filmu bi se prikazalo, kako ja prosim ruku od njezina oca... i kako me salje da idem po nju, i scene automobila kako dolazi prema A. Mallu... ulazak mene u prostore kina, kupovanje kokica, i ulazak u dvoranu... i taj ulazak u dvoranu bi bio kraj filma, i ja bih kao stvarna osoba usao u dvoranu dok ona to gleda, i tamo bi je zaprosio... E sad me zanima, ak je moguce, da se umjesto reklama ubaci taj moj filmic... ili ako se moze prosljediti pitanje voditeljima kina Cineplexxx... To bi ukratko bilo to, ja se nadam svemu pozitivnome, hvala unaprijed

Korisnik

Ukupno postova: 2
Član od: 07.01.2013.
Odg: Kino usluga (delikatna situacija)
07.01.2013. u 22:56:00
Vidim da nisam napisao mjesto... Osijek - A. Mall... Kino Cineplexxx

Korisnik

Ukupno postova: 4
Član od: 24.02.2014.
Odg: Kino usluga (delikatna situacija)
24.02.2014. u 15:48:51
Ukoliko imaš dovoljno keša da podmiriš troškove, i ostale stvari koje bi se izmirile od strane oglašivača, onda najvjerovatnije da ne bi trebalo biti problema.
Samo moraš platiti najmanje ono što te reklame inače plaćaju
Odgovori
Filmski forum Portal Moj Film Pitanja i prijedloziKino usluga (delikatna situacija)
Najaktivniji korisnici u posljednja 2 tjedna: